صفحه 254 از 254 نخستنخست ... 154204244252253254
نمایش نتایج: از 2,531 به 2,536 از 2536

نام
    پوریا
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدرضا. نمایش پست ها
    پوریا جان والامن هیچ وقت از این سیکل اب سر درنیوردم و نمیدونم چیکار باید کرد فقط انقدری میدونم که به مدت دو ماه هرروز اب اکواریوم رو 100 درصد عوض کردم و حتی همزمان فیلتر هارو هم میشستم و تا 8 وعده سنگیم هم دل بهشون میدادم ولی به مشکلی نخورد بجز اینکه اب اوکواریم هیچ وقت کاملا شفاف نبوده ولی الان که دیگه اکواریوم چیدم وعده غذایی روبه دویا سه بار در روز رسوندم و خیلی کم در هر وعده احساس میکنم ماهی ها همیشه گرسنه هستن که خیلی ناراحت میشم
    ولی آب کامل کریستا هستن و ماهی ها سر حال

الان فقط یه سوال دارم یکی از دیسکس ها م رشد نکرده وبا بقیه بر نخورده و گوشه گیره نمیدونم با اون چیکار کنم
    سلام خوبی در مورد سیکل که مطلب هست اما بهترین روش اینه که بری باکتوزیم بگیری بزنی به آب بعد فیلتر رو روشن کنی و دو روز بعد ماهی اضافه کنی . نترس دو وعده در روز بسته زیاد نده از گشنگی نمیمیرن علائم و رفتار های اون دیسکس رو بگو با شرایط آب دما و.. تا راهنمایی ات کنم

سلام چاکرم

دو سه ماه پیش من این دیسکس ها رو با هم خریدم تقریبا هم سایز 3 -4 سانت همه رشد کردن وبه 8 - 12 سانت رسیدن الان ولی این یه دونه همون اندازه مونده سمت غذا نمیاد اگر بیاد سماجت نمیکنه وسط بقیه غذا بخوره میره کنار کاملا باز هست ولی یا ذرات غذا رو از روی چوب ها و اب میخوره وکلا رشد نداره مدوفعش رنگش معمولیه ولی کلا غذا خوردنش رو نمبینم ولی وقتی مدفوع میکنه مفهمم غذا خورده

والا داداش من یه چند سالی دیسکس نگه داشتم والا هیچ وقت سیکل اب رو طی نکردم اگر اساتید منو دعوا نکنن معمولا وقتی سیفون میکنم حدود 10 تا 20 درصد اب کلر دار اضافه میکنم تا اگر انگل تو اب باشه ازبین ببره والا به مشکل نخورد البته هیچ وقت اب دلخواه و کریستال رو نداشتم تا الان که برای اولین بار فیلتر سطلی گذاشتم که اب تانک خیلی خوب شده

نام
    پوریا
    والا داداش من یه چند سالی دیسکس نگه داشتم والا هیچ وقت سیکل اب رو طی نکردم اگر اساتید منو دعوا نکنن معمولا وقتی سیفون میکنم حدود 10 تا 20 درصد اب کلر دار اضافه میکنم تا اگر انگل تو اب باشه ازبین ببره والا به مشکل نخورد البته هیچ وقت اب دلخواه و کریستال رو نداشتم تا الان که برای اولین بار فیلتر سطلی گذاشتم که اب تانک خیلی خوب شده
    سلام وقتی غذا میدی فیلتر رو خاموش کن و غذا رو همه جا پخش کن تا بتونه بخوره بعد نور رو هم روشن کن تا ببینه و از جلو آک برو تا راحت باشه و بخوره اگه سیکل رو طی کنی آب به قدری شفاف میشه که نگو... آب کلر دار ضرر داره یا حتی ماهی رو میکشه باید آب رو به مدت ۲ روز بزاری بمونه یه سنگ هوا هم داخلش بزار و دارو هم ضدعفونی بزن تا آب سالم بشه بعد اضافه کن موفق باشی راستی شاید دیسکستون از غذا ای که میدید خوشش نمیاد یا فکر کنم بیماری داشته باشه

مدیر بخش
    اختصاصی دیسکس

نام
    ali
    ممنون دوستان دلیلش رو پیدا کردم مقدار زیادی غذای خشک اسیاب کرده بودم و با میکس دل مخلوط کزده بودم از اونجا که اونا اسیاب شده بوده به شدن رنگ به اب پس میداد وباعث خراب شدن آب شده بودن با تعویض 100 درصد اب مشکلم حل شد
    سلام
    مطالب مربوط به تانک های شخصی رو در تاپیک های خودتون مطرح کنین تا از ازدیاد پیام ها جلوگیری بشه
    این چند پست اخیرتون هم به زودی پاک خواهد شد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط porya0050 نمایش پست ها
    سلام خوشحال شدم که خوب شدن سیکل رو طی کردی ؟ (به تاپیک من هم سربزن)
    سلام
    مطالب مربوط به تانک های شخصی رو در تاپیک های خودتون مطرح کنین تا از ازدیاد پیام ها جلوگیری بشه
    مطالب مفید درباره ماهی و آکواریوم را در پیج ما دنبال کنین
    Instagram:ParsDiscus
    Telegram:@Pars_Discus

نام
    پوریا

Angry ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mohebbi نمایش پست ها
    سلام

- - - Updated - - -

سلام
    سلام شرمنده ببخشید

صفحه 254 از 254 نخستنخست ... 154204244252253254