صفحه 253 از 254 نخستنخست ... 153203243251252253254 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,521 به 2,530 از 2536
    مدیر بخش
    اختصاصی دیسکس

نام
    ali
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amirtaha13 نمایش پست ها
    سلام من یک تانک ۱۵۰ لیتری دارم

تصفیه ۲ عدد تاپ فیلتر

خالی از تزیین

برای نگه داری دیسکس پی اچ ۵تا ۷ نیازه میخواستم بدونم چطور phرو با مدیا به این phبرسونم؟
    ابroهم ندارم و تهران هستم

یه نوع دیسکس مقاوم برای شروع دیسکس داری هم بهم معرفی میکنید که مقاوم باشه و بهترین سایزی که خوبه بگیرم چند اینچه؟
    سلام
    برای نگهداری دیسکس نیازی به تغییر در پارامترهای اب نیست، همون آب لوله کشی که کلرش حذف شده باشه کافیه
    ولی در کل برای کاهش پی اچ، میتونین از برگ کاتاپا استفاده کنین

برای شروع هم دیسکس سایز 2 اینچ مناسب هست
    مطالب مفید درباره ماهی و آکواریوم را در پیج ما دنبال کنین
    Instagram:ParsDiscus
    Telegram:@Pars_Discus

سلام به دوستان گل

چند وقتی هست که یکی از دیسکس ها رو اب شنا میکنه و دهانشو به سطح اب میچسبونه بخصوص شبها
    اول فکر کردم بخاطر اکسیزنه هوای تانک روبیشتر کردم البته چن تایی دیسکس هست فقط این یکی این حالت رو داره
    یه مدت سه روز به یک بار سیفون کردم تا کیفت اب بالا بره ولی نشد

ممنون میشم راهنماییم کنید

نام
    پوریا
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدرضا. نمایش پست ها
    سلام به دوستان گل

چند وقتی هست که یکی از دیسکس ها رو اب شنا میکنه و دهانشو به سطح اب میچسبونه بخصوص شبها
    اول فکر کردم بخاطر اکسیزنه هوای تانک روبیشتر کردم البته چن تایی دیسکس هست فقط این یکی این حالت رو داره
    یه مدت سه روز به یک بار سیفون کردم تا کیفت اب بالا بره ولی نشد

ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام کیفیت آب رو بالا ببرید شاید هم اکسیژن کم هست که باید جریان سطحی آب باشه

پویا جان ممنون اب رو سیفون کردم بدتر شد ولی اکسیژن رو بیشتر کردم و فیلتر سطلی براشون گذاشتم یکم خوب شد
    حالا سوالم اول اینکه نمیدونم جریان سطحی چیه بیشتر توضیح بده
    دوم خودم حدسم اینه زیادی غذا دادم حدود 8 وعده سنگین میکس دل که خودم درست کردم اگر این باشه چه راه کاری هست
    ترکیب میکس دلی که دادم (دل گوساله موز سیر ویتامین ماهی هویج و فلفل دلمه )

درضمن پویا جان ممنونم که همیشه راهنماییم میکنی

نام
    پوریا
    پویا جان ممنون اب رو سیفون کردم بدتر شد ولی اکسیژن رو بیشتر کردم و فیلتر سطلی براشون گذاشتم یکم خوب شد
    دوم خودم حدسم اینه زیادی غذا دادم حدود 8 وعده سنگین میکس دل که خودم درست کردم اگر این باشه چه راه کاری هست

سلام خوبی جریان سطحی آب رو میتونی با بالا آوردن فیلتر که خروجی اش آب رو میده بیرون تامین کنی بعد از بالا نگاه کن باید آب جریان داشته باشه بعد هم ۸ وعده غذا میکس دل به من بدی پنچر میشم چه برسه به دیسکس غذای دست ساز باید هفته ای دوبار یه بار در روز بدی بقیه روز ها غذا مخصوص دیسکس بدی

مدیر بخش
    اختصاصی دیسکس

نام
    ali

سلام
    اگه از پر خوری باشه، میتونین از سولفات منیزیم استفاده کنین که شکم تخلیه بشه

بخش زیر رو هم مطالعه کنین
    Headstanding, Loss of Balance
    مطالب مفید درباره ماهی و آکواریوم را در پیج ما دنبال کنین
    Instagram:ParsDiscus
    Telegram:@Pars_Discus

ممنون دوستان دلیلش رو پیدا کردم مقدار زیادی غذای خشک اسیاب کرده بودم و با میکس دل مخلوط کزده بودم از اونجا که اونا اسیاب شده بوده به شدن رنگ به اب پس میداد وباعث خراب شدن آب شده بودن با تعویض 100 درصد اب مشکلم حل شد

نام
    پوریا
    ممنون دوستان دلیلش رو پیدا کردم مقدار زیادی غذای خشک اسیاب کرده بودم و با میکس دل مخلوط کزده بودم از اونجا که اونا اسیاب شده بوده به شدن رنگ به اب پس میداد وباعث خراب شدن آب شده بودن با تعویض 100 درصد اب مشکلم حل شد
    سلام خوشحال شدم که خوب شدن سیکل رو طی کردی ؟ (به تاپیک من هم سربزن)

اره داداش اصلا فکر نمیکردم همچی تانکی بتونم اشته باشم اب کاملا کریستال واینکه کامل حس میکنم دیسکس هام دارن از محیطشون لذت میبرن

پوریا جان والامن هیچ وقت از این سیکل اب سر درنیوردم و نمیدونم چیکار باید کرد فقط انقدری میدونم که به مدت دو ماه هرروز اب اکواریوم رو 100 درصد عوض کردم و حتی همزمان فیلتر هارو هم میشستم و تا 8 وعده سنگیم هم دل بهشون میدادم ولی به مشکلی نخورد بجز اینکه اب اوکواریم هیچ وقت کاملا شفاف نبوده ولی الان که دیگه اکواریوم چیدم وعده غذایی روبه دویا سه بار در روز رسوندم و خیلی کم در هر وعده احساس میکنم ماهی ها همیشه گرسنه هستن که خیلی ناراحت میشم
    ولی آب کامل کریستا هستن و ماهی ها سر حال

الان فقط یه سوال دارم یکی از دیسکس ها م رشد نکرده وبا بقیه بر نخورده و گوشه گیره نمیدونم با اون چیکار کنم