صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 41213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 169
    سلام.
    کیان کاتب صابر هستم.
    کارشناسی ارشد مهندسی نفت گرایش حفاری و استخراج دارم.
    مجرد هستم و ساکن تهران/ صادقیه!
    متولد 24/اسفند ماه / 65 هستم.
    14-15 سال اکواریوم داشتم. چند سال طوطی داشتم. 2 ماهی هست دوباره اکواریوم راه انداختم.

309170_1763824915421_522981118_n.jpg

نام
    E-H-S-A-N
    سلام به همه دوستای خوبم تو آکواکویست............

من: احسان عسگرزاده ،متولد 67/11/9،اهل همدان،لیسانس کنترل فرماندهی ،نظامی.......... متاهل دارای یه فرزند به نام امیر عزیز.............

علایق:فلاور بازی در صدر بعد به ترتیب : اسب سواری ، تیر اندازی ،گردش گری ، ،سفر ............

کار : از 18 سالگی کار کردم همراه درس ، الانم که در خدمت شما هستم.......

اخلاق: خنده رو ، رک گو ، عصبانی ......

قد : 183 وزن: 76

اینم عکسم.......... در کنار عکس پسرم امیر عزیز

dsc00058.jpg
    dsc03341.jpg

سلام...منم خودمو معرفی کنم...اسم من امید بوووووق
    متولد1377/1/23...تبریز ساکنم اما پرسپولیسی 6 آتیشم...
    از بچگی همه جور ماهی و جک و جونور داشتم...دروازبان تیم جوانان تراكتور سازي تبريز هستم---
    علایقمم اول کسیه که دوسش دارم٬دوم فوتبال سوم دیگه کلا هرچی خوب باشه :/
    شاغلم هستم...از سرگرمیام تو خونه بنفشه آفریقایی پرورش میدم و خیلی از گلا البته...
    عاشق رفیق واقعیم...
    مغرورم زیادی مغروروم....
    عاشق کشورم ایرانم...درباره ی دینم نظری ندارم...
    انشا بود
    ویرایش توسط امید عشق ماهی : 06-03-2017 در ساعت 08:19 PM دلیل: تغییر در نظر شخصی
    تشکر رو بزن___از آکواریوم های منم دیدن کنین(http://www.aqua-quest.ir/forum/thread6375/)غرور آکواریوم=اسکار

نام
    حسین
    سلام دوستان من حسین عبدی هستم متولد تهران هستم
    و اعلان اسلامشهر زندکی میکنم مجرد هستم و29 سالم هستش
    دیپلم دارم و در یک شرکت شیر آلات کا رمیکنم
    حدود 2 ساله به اکواریوم علاقعه دارم آخه من قبلان یک آکواریوم کوچیک داشتم
    یک روز پسر خاله ام آمدش دیدم ماهی های آکواریومش رو اورده داد بهم بهم کفتش
    تانکم ترکیده من هم ماهی اون رو کرفتم بعدش یک آکواریوم با سایز بزرک کرفتم من عاشق ماهی آنجل و بلک کوست هستم
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست dsc_0227.jpg  
    ویرایش توسط hossein856 : 06-16-2014 در ساعت 09:24 AM
    گر در اولین قدم موفقیت نصیب ما می شد سعی و عمل دیگر معنی نداشت

نام
    سیروس
    بعد از تقریبا 3سال فعالیت تو سایت دیدم بد نیست بیوگرافی خودمو بزارم.
    .سیروس غلامرضایی هستم 23 سالمه و متولد چابهار .عاشق دریا و دریانوردی هستم .رشته مورد علاقم هم ناوبری و فرماندهی کشتی بود که بنا به دلایلی نتونستم ادامه بدم.در حال حاضر هم شغل ازاد دارم
    همچنین عاشق انواع جاندارن به جز پشه هستم چون حقیقتا سرویس میکنه ادمو.تا حالا هم پرنده داشتم هم مار داشتم البته بصورت مخفیانه.ماهی هم تقریبا 5ساله که دارم.
    نمیدونم چرا اما فکر میکنم خدا خیلی هوامو داره چون چند بار تا یک قدمی مرگ پیش رفتم اما به طرز معجزه اسایی نجات پیدا کردم ینی بیشتر تو اون دنیا به سر میبرم تا تو این دنیا
    خودم ادم شوخی هستم علاقه ی زیادی هم به کمک به حیوانات دارم شما هم دعا کنین تواناییم تو این کار بیشتر بشه.
    اینم عکسمه کنار دریا البته موهام اینقدر ضایع نیستا الان باد خورده انجوری شده

ا
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 20140325_172708.jpg  
    ویرایش توسط siroos : 06-26-2015 در ساعت 10:29 PM

نام
    محمد
    سلام.
    محمد اسلام هستم 27 ساله .رشتم نرم افزار هست . ولی کارم سالن ماهی زینتی هست . اهل تهرانم. از 8 سالگی آکواریوم داشتم اولم با گوپی شروع کردم . اولین تکثیر ماهی که داشتم 12 یا 13 ساله بودم آنجل بود . بعد گرون ترین ماهی که تو سالنم اووردم 6 ملیون بود آروانا 40 سانتی سوپر رد . بعد یادم میاد اولین آکواریومو برادرم از شرکت برق خریده بود برام . بعد از 19 سالگی سالن زدم . با فامیلمون . با 300 تا تانک بعد از هم جدا شدیم 150 تا تانک داشتم ولی الآن خدا رو شکر می کنم 800 تا تانک دارم . همین دیگه دیگه نمی دونم از چی بگم. الآن تو کار واردات و سایز ماهی هستم با برادرم
    ویرایش توسط MAHEE021021 : 03-27-2014 در ساعت 12:50 PM

سلام

منم فرشاد هستم ۲۶ ساله کوچیک تک تک شماها

فوق لیسانس بایومکانیک از دانشگاه EMU دارم و الان هم شیراز زندگی میکنم

قد ۱۸۰ وزن ۷۴

فعلآ هم الاف هستم و دارم اقدام میکنم برای پذیرش دانشگاه. بهترین کار هم برای الافیم رسیدن به آکواریوم هست بخصوص از وقتی گیاهیش کردم همش دنبال آکواریوم هستم.

مجرد مجرد هم هستم (قابل توجه خانوم های محترم )

حدود ۹ سال هست که اکواریوم دارم و تازه ۳ ۴ ماه هست که گیاهیش کردم و تاسف میخورم چرا زودتر گیاهیش نکرده بودم
    img_0060.jpg

موفق باشید

سلام دیر اومدم اما اومد
    مرتضی هستم متولد 61/6/27 از همدان
    شغلم پیمانکار برق و دیپلمه برق هستم
    7ساله که متاهل هستم و دارای یک فرزند دختر به نام رونیکاc360_۲-۰-۱-۴-۰-۱-۰-۱-۲-۱-۰-۲-&#.jpg اینم عکسشه
    3 ساله رفتم تو کار اکواریوم ولی از 10 سالگی به ماهی علاقه داشتم
    از همون اول رفتم سراغ گوپی مولی و سایر گیاهخواران
    الانم که به لطف شما استادان گرامی یک اک پلنت جمع کردم که واقعا ازش دارم لذت میبرم
    img_1415.jpg

.ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
    ویرایش توسط mojtaba1362 : 01-09-2017 در ساعت 01:05 AM دلیل: فایل های پیوست حذف شد

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8413/ آکواریوم 800 لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتریmoitaba 1362

نام
    ramin
    ُسلام به همه دوستان عزیز.
    من رامین هستم.
    متولد 1370.

شدیدا به اسکار علاقه دارم.
    ماهی های زیادی داشتم اما عاشق اسکار هستم.

ورزش والیبال رو به صورت تخصصی دنبال میکردم و در حال حاضر درجه 3 مربیگری رو دارم.

متولد بروجن هستم اما بیشتر روزها اصفهان زندگی میکنم.
    دانشجوی سال آخر کارشناسی در رشته مهندسی صنایع هستم.

مجرد هستم و البته علاقه ای به متاهل شدن فعلا ندارم خخخخخ

2تا آکواریوم هم دارم فعلا.
    از اینکه عضو این انجمن هم شدم خیلی خیلی خوشحالم.

60680402237924245109.jpg

صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 41213141516 ... آخرینآخرین