نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: تکثیر سوروم

تکثیر سوروم

سلام دوستان
    یه جفت سوروم دارم که چندین بار تخمی ریزی کردن اما به دلیل اینکه تجره کافی نداشتم تخم ها از بین رفتن.حالا بعد گذشت تقریبا یکماه و ۳ مرتبه تخم ریزی ناموفق نر وماده به جون هم افتادن و بدجور دارن همدیگه رو میزنن جوری که من مجبور شدم برای جلوگیری از تلفات جداشون کنم تا جفت آسیب دیده رو درمان کنم
    حالا که جفت درمان شده و پیش هم برشون گردوندم بازم همون وضعیته و همدگیرو میزنن جوری که امکان داره تلف بشن
    لطفا راهنماییم کنین که جیکارکنم

نام
    Plankton
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aqva نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه جفت سوروم دارم که چندین بار تخمی ریزی کردن اما به دلیل اینکه تجره کافی نداشتم تخم ها از بین رفتن.حالا بعد گذشت تقریبا یکماه و ۳ مرتبه تخم ریزی ناموفق نر وماده به جون هم افتادن و بدجور دارن همدیگه رو میزنن جوری که من مجبور شدم برای جلوگیری از تلفات جداشون کنم تا جفت آسیب دیده رو درمان کنم
    حالا که جفت درمان شده و پیش هم برشون گردوندم بازم همون وضعیته و همدگیرو میزنن جوری که امکان داره تلف بشن
    لطفا راهنماییم کنین که جیکارکنم
    سلام
    داخل متن نگفتید نر ماده رو میزنه یا ماده نر رو !
    اگر ماده نر رو میزنه بهتره کلا نر جدید بگیرید
    اگر نر ماده رو میزنه پیشنهاد میکنم 1 ماه جدا باشن
    ماده کامل تغذیه بشه و آماده و بعد نر رو انتقال بدید داخل تانک ماده
    اگر باز هم درگیری شدید بود بهتره چند عدد سورم دیگه بگیرید تا خودشون داخل گله جفت بشن
    faezeh.aqua

نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh.aqua نمایش پست ها
    سلام
    داخل متن نگفتید نر ماده رو میزنه یا ماده نر رو !
    اگر ماده نر رو میزنه بهتره کلا نر جدید بگیرید
    اگر نر ماده رو میزنه پیشنهاد میکنم 1 ماه جدا باشن
    ماده کامل تغذیه بشه و آماده و بعد نر رو انتقال بدید داخل تانک ماده
    اگر باز هم درگیری شدید بود بهتره چند عدد سورم دیگه بگیرید تا خودشون داخل گله جفت بشن
    ممنون از راهنماییتون
    اما بعد یه مدت که جفت ماده که کتک خورده بودو جدا کردم و بهبود پیداکرد وقتی جفت نرو اضافه کردم به تانک .برعوس شد و اینبار ماده جفت نرو زد

نام
    Plankton
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aqva نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    اما بعد یه مدت که جفت ماده که کتک خورده بودو جدا کردم و بهبود پیداکرد وقتی جفت نرو اضافه کردم به تانک .برعوس شد و اینبار ماده جفت نرو زد
    خواهش میکنم
    بین نر و ماده شیشه بزارید تا همدیگه رو ببینن
    برای نر ، سنگ یا بشقاب سفالی یا سطحی برای تخم ریزی بزارید
    هر وقت نر شروع به تمیز کردن سطح کرد و با حالت های خاص بدن ، برای ماده جلب توجه کرد شیشه رو بردارید و مراقب رفتار هاشون باشید
    کمی پرخاشگری اشکال نداره اما اگر داشتن به هم آسیب میزدن دوباره شیشه بینشون بزارید
    اگر باز هم به هم آسیب زدن بهتره تعداد دیگه سورم بالغ بگیرید تا داخل گله جفت مناسب خودشون رو پیدا کنن
    faezeh.aqua

کلمات کلیدی این موضوع