صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 33

نام
    پوریا
    سلام کت پوزه بوته ای میتونم پیدا کنم اما شرایط نگهداری شو نمیدونم بی زحمت یه توضیح کوچیک بده اینجا کت اتو پیدا نمیشه اگه بود که خریده بودم کت پوزه بوته ای میگیرم اما تو بعضی منابع زده بود گیاه رو ناخواسته میشکونه عکس سنگ بالا نیومد کدوم سنگ رو میگی تو نمای کلی ۴ تا سنگ دارم دو تا تیره دو تا روشن اون تیره بزرگه رو ۲ تومن خریدم اون دوتا کرم هارو با تیره کوچیکه ۷ تومن ممنون بابت سر زدن هات راستی سنگ ها هم قابلی نداره ...

- - - Updated - - -

سلام اینم جوانه گیاه کریپتون...
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 15942188902011668831644.jpg   15942192897121386015296.jpg  
    ویرایش توسط porya0050 : 07-08-2020 در ساعت 06:33 PM

نام
    پوریا

Wink عکس های داغ

سلام اینم نمای کلی و پیشرفت جوانه کریپتون
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 15942363522042086122466.jpg   1594236467572594280371.jpg  

نام
    Plankton
    سلام
    تانک قشنگی دارید دوست عزیز
    انشالله روز ب روز حرفه ای تر و قوی تر پیش برید
    معرفی انواع ماهیان زینتی در اینستاگرام من : faezeh.aqua
    آکواریوم گیاهی من
    آکواریومه فائزه

Red face

نقل قول نوشته اصلی توسط porya0050 نمایش پست ها
    سلام کت پوزه بوته ای میتونم پیدا کنم اما شرایط نگهداری شو نمیدونم بی زحمت یه توضیح کوچیک بده اینجا کت اتو پیدا نمیشه اگه بود که خریده بودم کت پوزه بوته ای میگیرم اما تو بعضی منابع زده بود گیاه رو ناخواسته میشکونه عکس سنگ بالا نیومد کدوم سنگ رو میگی تو نمای کلی ۴ تا سنگ دارم دو تا تیره دو تا روشن اون تیره بزرگه رو ۲ تومن خریدم اون دوتا کرم هارو با تیره کوچیکه ۷ تومن ممنون بابت سر زدن هات راستی سنگ ها هم قابلی نداره ...

- - - Updated - - -
    فنات
    اره خوبه شرایط خاصی نمیخواد دما کیفیت اب ایده آل باشه خب اوکی هس
    والا شکستن که ندیدم مگه تو تانک اذیت شه که همچین کاری انجام بده
    همین سنگ خط دار مشکی تقریبا سایز بزرگش...مبارکه دادا
    قربونه تو لطف داری در خدمتت هستم

Lake Tanganyika Tank

نام
    پوریا
    نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh.aqua نمایش پست ها
    سلام
    تانک قشنگی دارید دوست عزیز
    انشالله روز ب روز حرفه ای تر و قوی تر پیش برید
    سلام ممنون که سر زدید البته به آکواریم شما نمیرسه

- - - Updated - - -

سلام پیشرفت جوانه کریپتون و جناب چینی
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 1594302220019742570597.jpg   1594302301354661473600.jpg  
    ویرایش توسط porya0050 : 07-09-2020 در ساعت 05:51 PM

نام
    پوریا
    سلام دوستان عزیز به نظرتون صدف های آک رو بردارم یا اینکه بمونن چون میخوام حلزون تهیه کنم میترسم حلزون ها توش گیر کنن؟

سلام دوستان عزیز به نظرتون صدف های آک رو بردارم یا اینکه بمونن چون میخوام حلزون تهیه کنم میترسم حلزون ها توش گیر کنن؟
    اونا که حس میکنی اضافیه بردار
    اما اون ریزا روش لکه داره خوشگله
    منم میخوا دیجی کالا سفارش بدم ازشون

Lake Tanganyika Tank
    آکواریوم اب شیرین DavoODkhan

در دنیایم که نیستی
    لااقل در رویایم باش

نام
    پوریا
    سلام حس میکنم همش اضافیه(مزاح) خخخ ریز لکه دار ها قابل نداره من اینا رو پولی نخریدم یکی از دوستانم بهم داد سفارش نده صدف رو منم میخوام بردارم یه تعدادی رو چون میگن سختی آب رو میبره بالا ماهی ها اذیت میشن موفق باشی

- - - Updated - - -

سلام دوستان من قصد خرید کت پوزه بوته ای رو دارم ممکنه با ماهی های من سازگار نباشه لیست ماهی ها: گوپی ۶ عدد ۳ نر ۳ ماده بچه گوپی زیاد کوریدوراس یه عدد ۲ بند جلبک خوار چینی یه عدد ۳ بند با گیاه که مشکل نداره؟ حجم آک ۴۰ لیتر هست چند تا خوبه جلبک نقطه ای سبز رو شیشه رو میخوره با حلزون مشکل ندارن ماهی هام ، پوزه بوته ای چطور؟ ممنون
    ویرایش توسط porya0050 : 07-10-2020 در ساعت 02:32 AM

Lightbulb

سلام حس میکنم همش اضافیه(مزاح) خخخ ریز لکه دار ها قابل نداره من اینا رو پولی نخریدم یکی از دوستانم بهم داد سفارش نده صدف رو منم میخوام بردارم یه تعدادی رو چون میگن سختی آب رو میبره بالا ماهی ها اذیت میشن موفق باشی

- - - Updated - - -

سلام دوستان من قصد خرید کت پوزه بوته ای رو دارم ممکنه با ماهی های من سازگار نباشه لیست ماهی ها: گوپی ۶ عدد ۳ نر ۳ ماده بچه گوپی زیاد کوریدوراس یه عدد ۲ بند جلبک خوار چینی یه عدد ۳ بند با گیاه که مشکل نداره؟ حجم آک ۴۰ لیتر هست چند تا خوبه جلبک نقطه ای سبز رو شیشه رو میخوره با حلزون مشکل ندارن ماهی هام ، پوزه بوته ای چطور؟ ممنون

نوکرم دادا

خوبه کم تر بهتره..فضارو با گیاه جدید جبران کن..مرسیتم
    برا من که تروفئوس تانگانیکا نگه میدارم سختی و نمک بره بالا تا حد قابل قبول مورد نداره و باید بره بالا به حد نیازش ...قلیایی ام باشه...
    برا شما اره یخوده لایت باشه مناسب تره...دقیقا

دادا کت پوزه بوته ای جز کوچک ترین کت همینطور صلح جو و اروم مخصوص پلنت و سایز ایده آل
    و اینکه یه سریا دیدم تو یوتیوب تانک اختصاصی کتفیش کد دار دارن!! سازگارن همه!
    3 تا بگیر بزرگ شدن ازشون رد کن بره

Lake Tanganyika Tank

big dream

نام
    پوریا
    نقل قول نوشته اصلی توسط Davoodkhan نمایش پست ها
    نوکرم دادا

خوبه کم تر بهتره..فضارو با گیاه جدید جبران کن..مرسیتم
    برا من که تروفئوس تانگانیکا نگه میدارم سختی و نمک بره بالا تا حد قابل قبول مورد نداره و باید بره بالا به حد نیازش ...قلیایی ام باشه...
    برا شما اره یخوده لایت باشه مناسب تره...دقیقا

دادا کت پوزه بوته ای جز کوچک ترین کت همینطور صلح جو و اروم مخصوص پلنت و سایز ایده آل
    و اینکه یه سریا دیدم تو یوتیوب تانک اختصاصی کتفیش کد دار دارن!! سازگارن همه!
    3 تا بگیر بزرگ شدن ازشون رد کن بره

Lake Tanganyika Tank

big dream
    سلام ممنون که جواب دادی چشم

- - - Updated - - -

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنین که چجوری موقعی که پست میزنم اون زیر لینک تاپیکم همراه با نوشته دل خواهم باشه و چجوری آواتارم رو عوض کنم ممنون میشم پاسخ بدید

- - - Updated - - -

سلام جوانه کریپتون بزرگ تر شد و دو تا برگ کنارش در اومده صدف ها رو برداشتم چون آب رو سنگین میکردن یه صدف بزرگ موند که مادرم گفت برش ندار اون موند...
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 15943898687012093131524.jpg   15943899530161579649654.jpg  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع