نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

Post ساخت اکواریوم ترکیبی لاک پشت و ماهی....

سلام
    پسر چهارسالم علاقه زیادی به لاک پشت برکه ای ، ماهی و حلزون اشت . داشتن اکواریوم جداگانه واسه هر کدومشون دردسر داشت . یک اکواریوم اماده 50 لیتری گرفتم و با چند تا شیشه فضای جداگونه واسشون درست کردم . گفتم عکسا رو اینجا به عنوان یک تجربه بزارم .
    چند نکته :داخل اکواریوم و ماهی انتخاب شده ماهیهای هستند که نگهداریشون واسه یک کودک ساده و جذاب باشه . مثل گوپی و مولی . دوقسمت توسط یک شیشه جداشدن ولی دو سه مبلیمتری گپ داره واسه جریان داشتن اب و عبور بچه ماهیهای احتمالی اینده به سمت لاک پشتهای شکمو چند مورد دیگه هم هست که در ادامه میگم .
    خوشحال میشم اگه نکته ای به ذهنتون میرسه بگین تا بتونم طرحو بهترش کنم .
    [ATTACH=CONFIG]116531[/ATTACH]

whatsapp image 2019-07-28  00.04.43.jpeg
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست whatsapp image 2019-07-28  00.04.35.jpeg  
    ویرایش توسط __mahdi__ : 07-28-2019 در ساعت 12:04 AM

مبارکتون باشه، خلاقیت به خرج دادین خوب شده دکورهاش هم قشنگه.

شما که قسمت لاکپشت و ماهی رو جدا کردین کاش چسب آکواریم هم میزدین تا کاملا جدا باشن، لاکپشت نیاز به تانک بزرگتر داره. اگه چسب نزنید لاکپشت تو اون تانک ۵۰ لیتری هم آب رو کثیف، کدر و آلوده میکنه هم ماهیاتون رو بیمار و حتما تلفات خواهید داشت.

نقل قول نوشته اصلی توسط DOOM نمایش پست ها
    مبارکتون باشه، خلاقیت به خرج دادین خوب شده دکورهاش هم قشنگه.

شما که قسمت لاکپشت و ماهی رو جدا کردین کاش چسب آکواریم هم میزدین تا کاملا جدا باشن، لاکپشت نیاز به تانک بزرگتر داره. اگه چسب نزنید لاکپشت تو اون تانک ۵۰ لیتری هم آب رو کثیف، کدر و آلوده میکنه هم ماهیاتون رو بیمار و حتما تلفات خواهید داشت.
    ممنون بابت نظرتون . دو تا لاک پشت برکه ای و حدود 4 سانت هستند بزرگتر که شدن دوباره با لاک پشت کوچیک عوض می کنمشون بعید می دونم الودگی زیادی داشته باشند . در ضمت فیلتر هنگ ان هم داره . اگه کامل با شیشه جدا می کردم باید فیلتر و بخاری جدا هم می زاشتم .

نام
    احسان
    نقل قول نوشته اصلی توسط __mahdi__ نمایش پست ها
    ممنون بابت نظرتون . دو تا لاک پشت برکه ای و حدود 4 سانت هستند بزرگتر که شدن دوباره با لاک پشت کوچیک عوض می کنمشون بعید می دونم الودگی زیادی داشته باشند . در ضمت فیلتر هنگ ان هم داره . اگه کامل با شیشه جدا می کردم باید فیلتر و بخاری جدا هم می زاشتم .
    سلام
    شک نکنید مدت زیادی نمیگذره که لاکپشت ها باعث مرگ ماهی هاتون بشن. یا از طریق مدفوع، یا از طریق شکار.

کلمات کلیدی این موضوع