صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed120 نمایش پست ها
    بسیار ممنونم از پاسختون
    یه سوال :

" درمان :

بالا بردن دمای آب (بین 30 تا 34 درجه سانتیگراد بر اساس مقاومت ماهی) به درمان این بیماری کمک میکند.
    اضافه کردن 1 قاشق غذا خوری نمک بدون ید در هر 20 لیتر آب به درمان این بیماری کمک میکند.غذا ندادن به ماهی به مدت 1 هفته
    اضافه کردن 2 قاشق چایخوری سولفات مینیزیم به ازای هر 10 گالن(10 گالن معادل 37.8 لیتر است)
    "
    تو این قسمت درمان اضافه کردن نمک دریا مشکلی نداره؟ بعد تا 1 هفته نمک اضافه کنم هرروز ؟
    سولفات منیزیم چطور اون هم به مدت یه هفته ؟

ممنون

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Majid733 نمایش پست ها
    بسیار ممنونم از پاسختون
    یه سوال :

" درمان :

بالا بردن دمای آب (بین 30 تا 34 درجه سانتیگراد بر اساس مقاومت ماهی) به درمان این بیماری کمک میکند.
    اضافه کردن 1 قاشق غذا خوری نمک بدون ید در هر 20 لیتر آب به درمان این بیماری کمک میکند.غذا ندادن به ماهی به مدت 1 هفته
    اضافه کردن 2 قاشق چایخوری سولفات مینیزیم به ازای هر 10 گالن(10 گالن معادل 37.8 لیتر است)
    "
    تو این قسمت درمان اضافه کردن نمک دریا مشکلی نداره؟ بعد تا 1 هفته نمک اضافه کنم هرروز ؟
    سولفات منیزیم چطور اون هم به مدت یه هفته ؟

ممنون
    دما 30 31 کافیه
    درمان رو با تترا ساکلین شرو کنید هر روز 25 تا 30 درصد آب تعویض میشه و بعد دارو زده میشه نمک دریا هم مشکل نداره ولی نمک رو هر 2یا 3 روز اضافه کنید یعنی 60 تا 90 درصد ٱب تعویض بشه و بعد نمک رو دوباره اضافه کنید
    ویرایش توسط saeed120 : 06-11-2019 در ساعت 01:34 PM

سلام منم قبلا سرسوسماری داشتم بهش غذای مناسب ندادم و انگل گرفت اوایل شکمشو میمالید به شن ها و بعدش کم کم یه طرفی رو آب میموند و اخرش هر چی دارو ریختم تو آب تاثیری نداشت روشو متاسفانه مرد.
    برای شما هم احتمالا به خاطر غذا و شرایط آب هستش.

سلام به همه دوستان
    یک جفت اسکار مسی دارم که از کوچیکی خودم بزرگ کردم الان جفت شدن متاسفانه حدود دو ماه هست که شکم ماهی ماده خیلی ورم کرده اول فکر میکردم به خاطر تخم هست ولی فهمیدم مریض
    کارهایی که طی این دو ماه انجام دادم رو مینویسم
    غذا ندادن به ماهی حدودذسه روز که بی نتیجه بود، سیفون هر سه روز آب، استفاده از داروی مترونیدازول و تتراسایکلین همراه باذغدا طی یک هفته، استفاده از منیزنیم هیدرکسید با غذا، افزایش دمای آب تاذ34 درجه،
    ولی متاسفانه شکم ماهی همچنان ورم داره
    البته اینو بگم ماهی پرتحرک هست و اشتهای زیادی داره
    میخواستم واسه درمان بهم کمک کنید و راهنمایی کنید که چه کارهایی انجام بدم
    ممنونhhhhhhhhghghghg.jpg

نام
    پوریا
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.ahmadi4097 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یک جفت اسکار مسی دارم که از کوچیکی خودم بزرگ کردم الان جفت شدن متاسفانه حدود دو ماه هست که شکم ماهی ماده خیلی ورم کرده اول فکر میکردم به خاطر تخم هست ولی فهمیدم مریض
    غذا ندادن به ماهی حدودذسه روز که بی نتیجه بود، سیفون هر سه روز آب، استفاده از داروی مترونیدازول و تتراسایکلین همراه باذغدا طی یک هفته، استفاده از منیزنیم هیدرکسید با غذا، افزایش دمای آب تاذ34 درجه،
    ممنونhhhhhhhhghghghg.jpg
    سلام احتمال زیاد تخم داره

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.ahmadi4097 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    ممنونhhhhhhhhghghghg.jpg
    سلام احتمال زیاد تخم داره

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع