نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

Lightbulb کمک برای ساخت آکواریم

با سلام خدمت دوستان عزیز
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    آکواریومی میخوام بسازم به این ابعاد که خدمتتون عرض میکنم : ارتفاع 1 متر . طول و عرض تقریبا 30 سانت .
    دوستان این آکواریوم همانند یه ستون زیر قسمتی از آرک آشپزخانه قرار میگیره و زیرشم سنگ اپن قرار داره .
    میشه این آکواریومو بدونه زدن پل وسطش درست کرد ؟ چون بخوام پل بزنم صاف میفونه وسطش و نمای خوبی نداره اصلا ...
    کلا ممنون میشم راهنماییم کنید و نظراتتونو بشنوم .. عکسی که گذاشتم محل قرار گیریشو مشخص کردم
    ممنونننننننن
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست photo_2018-03-11_16-24-09.jpg  

هیچ کس کمکم نمیکنه ؟

نام
    سعید حافظی
    سلام دوست عزیز این کار و نکنی بهتره چون باید به فکر تصفیه و تعویض آب هم باشی

نام
    سعید
    سلام به غیر از ارتفاع زیاد ابعاد تناسب و زیبایی زیادی نداره
    به نامردی نامردان قسم خوردم که نامردی کنم در حق نامردان
    تانک پلنتSAEED120
    (همه چیز درباره لابستر )

سلام خدمت اساتید محترم
    من یک خانه گرفتم یه اکواریوم داره به ابعاد ۱۲۰.۳۰.۶۰
    نکتش اینجاس با شیشه شش میل با دوتا پل و کفش شیشه هشت میل
    الان توش تا زیره پل اب داره ۵۵ سانتی ... با صاحب قبلی تماس گرفتم گفت توش ماهی بوده یکساله توش اب هس !!؟ این مشکلی پیش نمیاره ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط iceboy45 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    آکواریومی میخوام بسازم به این ابعاد که خدمتتون عرض میکنم : ارتفاع 1 متر . طول و عرض تقریبا 30 سانت .
    دوستان این آکواریوم همانند یه ستون زیر قسمتی از آرک آشپزخانه قرار میگیره و زیرشم سنگ اپن قرار داره .
    میشه این آکواریومو بدونه زدن پل وسطش درست کرد ؟ چون بخوام پل بزنم صاف میفونه وسطش و نمای خوبی نداره اصلا ...
    کلا ممنون میشم راهنماییم کنید و نظراتتونو بشنوم .. عکسی که گذاشتم محل قرار گیریشو مشخص کردم
    ممنونننننننن
    با سلام. شما به هیچ وجه نمیتونید تاج اکواریوم رو با ارک منزل یکی کنید. ضمنا این ارتفاع یعنی اینکه نظافت تانک رو با مشکل مواجه میکنه برای شما جدای از اینکه عرض تانکتون مناسب زیبایی تانک نمیشه. به نظر بنده از این کار صرف نظر کنید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud54 نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید محترم
    من یک خانه گرفتم یه اکواریوم داره به ابعاد ۱۲۰.۳۰.۶۰
    نکتش اینجاس با شیشه شش میل با دوتا پل و کفش شیشه هشت میل
    الان توش تا زیره پل اب داره ۵۵ سانتی ... با صاحب قبلی تماس گرفتم گفت توش ماهی بوده یکساله توش اب هس !!؟ این مشکلی پیش نمیاره ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    من خودم برای یه همچین ابعادی شیشه 6 میل رو انتخاب نمیکنم. شاید تا الان اتفاقی نیوفتاده باشه اما به نظر من اتفاق یکدفعه میوفته و اون حجم اب یعنی فاجعه اگر وسط خانه پخش بشه. کلا تانکهای بالای طوله 80 با ارتفاع 60 رو به نظر من از شیشه 10 میل استفاده بشه خیال شما راحت تره. البته اگر شناگر خو.بی هستید و وسایل خونه رو هم میتونید عوض کنید ریسک نگهداری رو به جون بخرید.

سلام چرا نتونی به نظر من خوب هم میشه ولی نسبت به اکواریوم معمولی هزینه اش بالا میشه از انتهای بالا کیپش نکن بده ام دی اف کار تاج بالا رو واست متحرک بزنه تا بتونی اکواریوم از جاش در بیاری به شیشه بر هم باید بگی زیر اکواریومت که رو ام دا اف قرار میگیره سوراخ کنه تا لوله تخلیه و تصفیه ازش رد بشه و یدونه هم سامپ نیاز داری که اکسیژن دهی و بخاری و تصفیه ابت یه جا انجام بده برات

- - - Updated - - -

در ضمن شیشه زیر یه میلم اصلا فکرش نکن از قسمت پایین و بالا هم که محفوظ هستن میتونی پل بزنی ولی یه میل شیشه هیچیش نمیشه از شیشه استفاده کن که مثل شیشه ماشین میمونن اگه شکست خورد نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط iceboy45 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    ممنونننننننن
    سلام دوست عزیز ، ببخشید فضولی میکنم ، نظر منم اینه که منصرف بشید تانک با این ارتفاع نمایی خوبی نداره ، با این ارتفاع چیدمان داخلی ش سخت میشه .نظافت و سیفون سخت میشه ،اگر میخاید رو اپن چیزی داشته باشید من پیشنهاد ی تنگ رو میدم که خودمم دارم و جذابیت خوبی داره دوست داشتید عکس ش رو تقدیم کنم
    موفق باشید

کلمات کلیدی این موضوع