نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

Talking آکواریوم میثم

۲۰۱۷۰۷۲۸_۱۱۳۲۴۳.jpg۲۰۱۷۰۷۲۸_۱۱۳۲۴۳.jpg

- - - Updated - - -

سلام چند روزه یه تنگ 70 لیتری نسبتا ارزون برای تجربه اولم گرفتم 2 تا سیلور 1 لجن خوار و یه دم شمشیری دارم توش

تو کفش فقط سنگ ریزه ریختم الان دنبالشم برم از رودخونه سنگای گرد و سیقلی پیدا کنم لطفا بگید چند تا سنگ مناسبه؟

و گیاه و اینا چقد؟

میخوام 1 سیلور و چند تا گوپی یا مولی اضافه کنم چه تعداد اضافه بشه مشکلی پیش نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط atreyas نمایش پست ها
    ۲۰۱۷۰۷۲۸_۱۱۳۲۴۳.jpg۲۰۱۷۰۷۲۸_۱۱۳۲۴۳.jpg

- - - Updated - - -

سلام چند روزه یه تنگ 70 لیتری نسبتا ارزون برای تجربه اولم گرفتم 2 تا سیلور 1 لجن خوار و یه دم شمشیری دارم توش

تو کفش فقط سنگ ریزه ریختم الان دنبالشم برم از رودخونه سنگای گرد و سیقلی پیدا کنم لطفا بگید چند تا سنگ مناسبه؟

و گیاه و اینا چقد؟

میخوام 1 سیلور و چند تا گوپی یا مولی اضافه کنم چه تعداد اضافه بشه مشکلی پیش نمیاد؟
    سلام خیلی عالی. فقط یه نکته رو رعایت کن. اگر از فیتر شنی استفاده میکنی ، اون فیلتر شنی رو ببر زیره سنگ ها. سعی کن از سنگ ریزه استفاده کنی که مدفوع ماهی ها رو بکشه داخل و زیر شن ها. گوپی رو با سیلور ننداز . جون ممکنه بخورن گوپی ها رو. کلا یا ماهی گوشتخوار بنداز یا گیاه خوار

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedassadi نمایش پست ها
    سلام خیلی عالی. فقط یه نکته رو رعایت کن. اگر از فیتر شنی استفاده میکنی ، اون فیلتر شنی رو ببر زیره سنگ ها. سعی کن از سنگ ریزه استفاده کنی که مدفوع ماهی ها رو بکشه داخل و زیر شن ها. گوپی رو با سیلور ننداز . جون ممکنه بخورن گوپی ها رو. کلا یا ماهی گوشتخوار بنداز یا گیاه خوار
    ممنون میخوام همین کارو بکنم ذغال اکتیو گرفتیم که تو استوانه پلاستیکیه میخوام بندازم رو فیلتر شنی

نام
    علی
    سلام دوست عزیز
    از فیلتر زیرشنی استفاده نکنید.همون سنگ هوا کفایت میکنه
    یک تاپ فیلتر تهیه کنید و نصب کنید.
    زغال هم نیاز نیست.
    موفق باشید
    آکواریوم دیسکس http://www.aqua-quest.ir/forum/thread14099

[QUOTE=atreyas;415982]ممنون میخوام همین کارو بکنم ذغال اکتیو گرفتیم که تو استوانه پلاستیکیه میخوام بندازم رو فیلتر شنی[/QUt;v o,fdi

خیلی خوبه فقط یه چیزی رو در نظر داشته باشید اگر میخواهید علاقه به اکواریوم همیشه در شما بمونه و لذت ببرید باید فضای اکواریومتون را بادقت بچینید. همین طور لوازم کاربردی. مثل استفاده از فیلتر سطلی هم مکان اون ذغال رو عوض میکنه و میبره بیرون از اکواریوم هم املاح مورد نیاز ماهیی رو ، که بیشتر زنده بمونند تامین میکنه.
    کلا باعث میشه شما دلزده نشید از اکواریوم و هر روز اشتیاقتون بیشتر بشه. اگر شوال خاصی هم داشتید و گیره خاصی در مورد اکواریوم در خدممتون هستم

[QUOTE=saeedassadi;415988]
    نقل قول نوشته اصلی توسط atreyas نمایش پست ها
    ممنون میخوام همین کارو بکنم ذغال اکتیو گرفتیم که تو استوانه پلاستیکیه میخوام بندازم رو فیلتر شنی[/QUt;v o,fdi

خیلی خوبه فقط یه چیزی رو در نظر داشته باشید اگر میخواهید علاقه به اکواریوم همیشه در شما بمونه و لذت ببرید باید فضای اکواریومتون را بادقت بچینید. همین طور لوازم کاربردی. مثل استفاده از فیلتر سطلی هم مکان اون ذغال رو عوض میکنه و میبره بیرون از اکواریوم هم املاح مورد نیاز ماهیی رو ، که بیشتر زنده بمونند تامین میکنه.
    کلا باعث میشه شما دلزده نشید از اکواریوم و هر روز اشتیاقتون بیشتر بشه. اگر شوال خاصی هم داشتید و گیره خاصی در مورد اکواریوم در خدممتون هستم
    ممنون سعید جان

کلمات کلیدی این موضوع