صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

نام
    هادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط HosseiiN نمایش پست ها
    سلام برای زیبا تر شدن ابشار توضیح بدید و از چه شنی باید استفاده بشه ؟ و اینکه مجموعا چقدر ساخت ابشار هزینه میخواد ؟ با تشکر.
    با تشکر از دوستان که جواب مناسب و کاملی دادن.
    هزینه و زمان اجرای اولیه چیز ناچیزیه، تزئیناتش هست که زیادش میکنه، مثل وقتی که آدم هوس میکنه نمای قلّه درست کنه، یا نما پشت رو کلا طرح سنگی بزنه و آبشار گلدان کار کنه.

کلا این طرح بِیس کاره، مابقی ماجرا توی جادۀ خلاقیت اتفاق میوفته موفق باشید
    ویرایش توسط hadi. : 08-28-2016 در ساعت 09:49 AM

فوم آماده هم گیرتون میاد
    از ضایعات ساختمان میسازن سر کار و در محل

نقل قول نوشته اصلی توسط EDMOND نمایش پست ها
    سلام
    منم یکماه پیش از روی ویدو های توی اینترنت یدونه ساختم
    بنظرم بهترین مصالح یونولیت و سیمان هست سیمان که 5 کیلوشو خریدم 1000 یونولیتم 2*1 مترشو خریدم 15 هزار باهاش میشه 20ـ 30 تا ابشار ساخت یکمم چسب اکواریوم استفاده کردم که بهترینش چسب اکواریوم رازی هست که هم یونولیت رو نمیخوره و هم خیلی زود خشک میشه
    اول با کاتر یه شکل کلی از ابشارم ساختم بعدم با یه میله داغ شیار هاشو ایجاد کردم و روش با قلم رنگ روغن شماره 10 سیمان زدم
    بنظرم ماسه هم اصلا خوب نیست و در هر صورت دونه هاش توی اب از هم فاصله میگیره و پخش میشه پس بهتره از شن سفید خیلی ریز استفاده کنید

من نفهمیدم چجوری شن توی بطری حرکت میکنه؟ توی شلنگو میدونم چجوری با پمپ هوا ابو پمپ میکنه ولی بطری رو نمیفهمم
    سلام برای ابشار از یونولیت خاصی اسنفاده میشه چون یک تست کردم سنگ زیر اب نمیرفت؟ سیمان برای ماهی ضرر نداره؟ چسبی که برای سخره درست کردن با سنگ های کوچیک مناسبه و ماهی رو نکشه را معرفی کنید؟

سلام
    من ابشار با واترپمپ درست کردم اما اب برگشتی از پایین میاد بیرون نه از بالا .مکش هم ایجاد نمیشه
    با پمپ هوا هم کار نکرد.

- - - Updated - - -

سلام
    من ابشار با واترپمپ درست کردم اما اب برگشتی از پایین میاد بیرون نه از بالا .مکش هم ایجاد نمیشه
    با پمپ هوا هم کار نکرد.

نام
    پوریا
    نقل قول نوشته اصلی توسط winchi نمایش پست ها
    سلام
    با پمپ هوا هم کار نکرد.

- - - Updated - - -

سلام
    با پمپ هوا هم کار نکرد.
    سلام به نظر من قدرت واتر پمپ پایینه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط winchi نمایش پست ها
    سلام
    با پمپ هوا هم کار نکرد.

- - - Updated - - -

سلام
    با پمپ هوا هم کار نکرد.
    سلام به نظر من قدرت واتر پمپ پایینه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع