نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    دوستان سلام

بنده کم و بیش مشغول نگهداری و پرورش ماهی زینتی بودم ولی مدتی هست که کمی بیشتر تو این زمینه فرصت مطالعه داشتم و به پرورش اصولی گونه های مختلفی فکر کردم....

منتهی اصلی ترین مسئله که هیچ جایی و تو هیچ فرومی ازش چیزی ندیدم بحث بازاریابی و فروش هست که اینجا کمی به اون پرداخته بشه...

حالا سوال اینه که تو 3 رنج سرمایه گذاری متفاوت دوستان عزیز چه ماهی و گونه هایی رو پیشنهاد میدن ؟ در مورد بازارش کسی چیزی میدونه ؟ آیا کسی به فکر صادرات افتاده(البته به کشورهای خاض)....
    1- سرمایه زیر 5 میلیون تومان
    2- سرمایه تا 10 میلیون تومان
    3- سرمایه بالای 20 میلیون تومان

بسم الله....اساتید بیان وسط
    ممنون

اضافه شده پس از 2 minutes :

این نکته رو هم اضافه کنم که خواهش میکنم از طرح مواردی مثل اینکه : اگر کسی عشق و علاقه به ماهی نداشته باشه و دیدش فقط اقتصادی باشه به نتیجه نمیرسه...

پیش فرض ما این هست که همه دوستان میدونند که نه تنها در این زمینه بلکه در هر کاری اگر کسی علاقه به کاری که انجام میده نداشته باشه موفق نمیشه....کار کردن با موجودات زنده که جای خود دارد....
    ویرایش توسط mohammad2317 : 01-03-2016 در ساعت 03:51 PM

سلام دوستان
    من تصميم دارم تا يك محل تكثير ماهي اب شيرين در تهران راه اندازي كنم
    قبلا توي خونه براي تفريح ماهي تكثير كردم
    اما الان ميخوام به صورت حرفه اي انجامش بدم ميدونم كار اسوني نيست و سختي هاي كار خودشو داره
    بيشتر فكرم روي بازاريابي هستش ميخواستم بدونم براي فروش ماهي ها بايد چكارايي انجام بدم و خريدار ماهي ها چه كساني هستند
    درصد سود دهي چقدر هستش ايا جاي پيشرفت داره و احيانا ماهي ها روي دستم نمونه
    دوستاني كه تجربه كار دارن ممنون ميشم راهنماييم كنند

يعني كسي نيست كمك كنه؟؟!!