نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

Post کارگاه خانگی امید 2

با عرض سلام خدمت تمام دوست داران ماهی و اکواریوم.بعد از گذشت 5 سال تجربه در امر پرورش و تکثیر ماهی در منزل میخواهم این کار را در یک اتاق حدود 20 متری شروع کنم.اتاق در پارکینگ منزل میباشد.
    تعداد اکواریوم ها=7 تا اکواریوم یک متری قسمت شده و یک عدد اکواریوم 120(البته این تعداد به زودی افزایش پیدا میکنه)
    ماهی های مدنظر برای تکثیر=یک جفت اسکار تایگر مولد ویک جفت انجل.(ماهی ها هم به زودی افزایش پیدا میکنه)
    یه نظر سنجی هم میخواستم بکنم.به نظر شما بین سه جفت اسکار و 6 جفت انجل کدوم رو انتخاب کنم که نتیجه بهتری بگیرم.(عکس هم تا پس فردا قرار میدم)
    ممنون بابت توجهتون

نام
    عباس
    سلام دوست عزیز
    به نظر من انجل خیلی بهتر از اسکار ه رو انجل کار کنی بهتره
    موفق باشی
    گفتمش نقاش را نقشی بکش از زندگانی.............با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید

ممنون بابت نظرتون.میشه یکم بیشتر توضیح بدید که از چه لحاظ هایی بهتره؟

نام
    حسین
    سلام

خوشحالم که میبینم داری کار رو گسترش میدی .

اسکار جا زیاد میخواد هم مولداش هم واسه سایز .

انجل رو هم اگه کار میکنی البینو کار کن ۱۰ تا جفت جفت و جور کن بنداز تو اون تانک ۱ متریا که تقسیم کردی .

انجل معمولی اصلا کار نکن چون جات کمه . البینو هم سفید نباشه .
    یا نژاد خاص که الان زیاد تو بازار هست . درسته گرونن ولی اگه موفق بشی ارزش دارن . خودم 1 ساله دارم روی ۲ تا گونه خاص کار میکنم که یواش یواش به نتیجه دارن میرسن .

موفق باشی
    از رو نمیرم تا به تهش برسم .

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread6287/index7.html سالن تکثیر کوچک من ( عکس از صفحه 7 به بعد )