صفحه 110 از 111 نخستنخست ... 1060100108109110111 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,091 به 1,100 از 1110
    نقل قول نوشته اصلی توسط سام نمایش پست ها
    سلام
    یه رگه های زردی توش هست احتمالا اینم اوراتوس باشه
    والا تو نور معمولی کلا خاکستریه. دم گوپیام رو خورده الان تو قرنتینس. توی تور روی سطح آب. سیچیلاید فکر نکنم باشه. تو آکواریوم پلنت هستش.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

نام
    دانیال
    سلام درمورد زبرا باید مثل ویدیو داخل فیلم پایین اکواریوم یه سطح ایجاد کنیم تا بزاد یا نه به اقدام امنیتی یانه جز شرایط منظور دقیق تر تو ویدیو یه بستر سبز کذاشته بود زببرا نتونه وارد سطح پایین شه
    1سوال دیگه دوره بلوغ شون چند ماه 2 زبرا نر اسپرم کی وارد میکنه وقتی تخم از رحم رها شدن یا قبل تر تو رحم ان تو ویدیو زبرا بار داربود از نر جدا اینم برام توضیح بدید کلهم شرایط محیطی همین درجه حرارته15cm 28 اب هستش
    ویرایش توسط daniall : 05-08-2016 در ساعت 06:49 AM

نام
    حمید
    سلام
    میخواستم بدونم ماهی تخم گذار و گیاه خواری که بیشتر از 10 سانت رشد نکنه چیه ؟
    چون میخوام کنار گپی نگهش دارم!!

اکثر انواع تترا و رازبورا . اینکه کدومشون بیشتر از ده سانت رشد میکننو نمیدونم . بعضی از انواع تترا مثل تترا جواهر هم به باله و دم ماهیای باله بلند ناخنک میزنن . اونا رو نخر .

سلام. لطفا بگید این اسمش چیه . از کسی که خریدم ، پرسیدم ، گفت اسمش فلاوِر تگزاسه
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست ۲۰۱۶۱۲۱۶_۱۷۱۰۴۱.jpg  

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman67 نمایش پست ها
    سلام. لطفا بگید این اسمش چیه . از کسی که خریدم ، پرسیدم ، گفت اسمش فلاوِر تگزاسه
    سلام

تگزاس باکس هست

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8413/ آکواریوم 800 لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتریmoitaba 1362

سلام و وقت بخير خدمت دوستان عزيز
    راستش من به تازگي حدود ٢هفتس كه يه اكواريوم ١٠ليتري تهيه كردم كه همه تجهيزات مورد نياز واسه اكواريوم هم مثل: بخاري،فيلتر داخلي و پمپ هوا تهيه كردم واسش و ٤ماهي نئون كوچك ٥زبرا و ٢تا گوپي نر و ماده انداختم داخلش كه توي ١،٢ روز اول ماهي گوپي ماده پريد بيرون از اكواريوم و مرد... بعدش ديدم نئونام ٢تاشون ناپديد شدن از توي اكواريوم!!!!! و يكي ديگشونم مرد جسدشو از اب گرفتم و چند روز بعدش گوپي ماده مرد!!! دوباره ديدم ماهي نئونم ناپديد شد!!! و بعدشم يكي از زبرا هام ... امروز اب اكواريوم رو به صورت كامل تعويض كردم و ديدم زبرام لاي سنگهاي كف اكواريوم بود و يه زبراي تقريبا بالغ هم داشتم كه رشد خوبي كرده بود ديدم امروز اونم ناپديد شده با وجود اينكه بعد از پريدن گوپي ماده از اب واسه اكواريوم در پوش گذاشته بودم احتمال دادم كه زبرا ها ميخورند بقيه ماهي هارو!!! اما تحقيق كردم توي اينترنت چيزي پيدا نكردم خيلي ناراحتم از اين موضوع اگه ميشه كمكم كنيد كم كم دارم پشيمون ميشم از راه اندازي اكواريوم!!!
    ببخشيد زياد حرف زدم ممنون ميشم راهنمايي كنيد...

نام
    Mohammad
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mrflt نمایش پست ها
    سلام و وقت بخير خدمت دوستان عزيز
    راستش من به تازگي حدود ٢هفتس كه يه اكواريوم ١٠ليتري تهيه كردم كه همه تجهيزات مورد نياز واسه اكواريوم هم مثل: بخاري،فيلتر داخلي و پمپ هوا تهيه كردم واسش و ٤ماهي نئون كوچك ٥زبرا و ٢تا گوپي نر و ماده انداختم داخلش كه توي ١،٢ روز اول ماهي گوپي ماده پريد بيرون از اكواريوم و مرد... بعدش ديدم نئونام ٢تاشون ناپديد شدن از توي اكواريوم!!!!! و يكي ديگشونم مرد جسدشو از اب گرفتم و چند روز بعدش گوپي ماده مرد!!! دوباره ديدم ماهي نئونم ناپديد شد!!! و بعدشم يكي از زبرا هام ... امروز اب اكواريوم رو به صورت كامل تعويض كردم و ديدم زبرام لاي سنگهاي كف اكواريوم بود و يه زبراي تقريبا بالغ هم داشتم كه رشد خوبي كرده بود ديدم امروز اونم ناپديد شده با وجود اينكه بعد از پريدن گوپي ماده از اب واسه اكواريوم در پوش گذاشته بودم احتمال دادم كه زبرا ها ميخورند بقيه ماهي هارو!!! اما تحقيق كردم توي اينترنت چيزي پيدا نكردم خيلي ناراحتم از اين موضوع اگه ميشه كمكم كنيد كم كم دارم پشيمون ميشم از راه اندازي اكواريوم!!!
    ببخشيد زياد حرف زدم ممنون ميشم راهنمايي كنيد...
    سلام دوست عزیز
    گوپی خیلی بلعیده بپره احتمالش هست که بخاطر فشار زیاد پمپ هوا باشه
    ناپدید شدن هم شاید بخاطر فیلترتون باشه که بلعیده ماهی هارو
    چنین اتفاق که ناپدید میشن بخاطر ریز بودن ماهی هاست و خیلی مسئله عجیبی نیست
    برای من یک بار بخاطر مشکل شکستن شیشه بخاری چنین چیزی در مورد گوپی ها پیش اومده بود
    *برای چنین ماهی هایی بهتره^شایدم باید^ گیاه طبیعی توی تانک باشه
    موفق باشه

نام
    رسا
    نقل قول نوشته اصلی توسط بامشاد نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    گوپی خیلی بلعیده بپره احتمالش هست که بخاطر فشار زیاد پمپ هوا باشه
    ناپدید شدن هم شاید بخاطر فیلترتون باشه که بلعیده ماهی هارو
    چنین اتفاق که ناپدید میشن بخاطر ریز بودن ماهی هاست و خیلی مسئله عجیبی نیست
    برای من یک بار بخاطر مشکل شکستن شیشه بخاری چنین چیزی در مورد گوپی ها پیش اومده بود
    *برای چنین ماهی هایی بهتره^شایدم باید^ گیاه طبیعی توی تانک باشه
    موفق باشه
    اتفاقا من تجربه بیرون پریدن گوپی داشتم. گوپی نر موقع تعقیب و گریز ماهی ماده یا یه نر دیگه ممکنه اشتباهی خودش یا ماهی در حال فرار از آب بیرون بپرن. البته تا جایی که میدونم این تعقیب کردن ها چیز نگران کننده ای نیست و بهم دیگه آسیب نمیزنن ولی خب ممکنه یهو سر از بیرون آب دربیارن.

نام
    رسا
    دوستان و اساتید چندتا سوال دارم که نمیدونم کدوم تایپیک بپرسم. اینجا میپرسم اگه میشه مشورت بدید بهم.
    بعد دو سال دوباره آکواریوم کوچیک 20 لیتری خودمو آبگیری کردم ولی هنوز ماهی نخریدم. نمیخام زنده زا بخرم. غیر از اونا چی پیشنهاد میدید؟ لوچ دلقک دوست دارم بخرم ولی بیست لیتر برای دوتا لوچ مناسبه ولی اونا باید حداقل پنج تا باشن. گورامی دارف هم قبلا داشتم خیلی خجالتیه و قایم میشه. چی بگیرم که جلوی چشم باشه و شنا کردنشو ببینم؟
    پیشاپیش سال نو همتون هم مبارک و ممنون که قراره منو راهنمایی بکنید.