صفحه 24 از 25 نخستنخست ... 1422232425 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 244
    مدیر بخش ساخت و اصول
    نگهداری آکواریوم

نام
    قاسم رحیمی
    نقل قول نوشته اصلی توسط hameddorzadeh نمایش پست ها
    ممنون آقای رحیمی. تو شهر ما سیستا گیر نیوردم. دیگه از چه چسبی می تونم استفاده کنم؟ و سوال دوم اینکه چون خودم می خوام بچسبونم شیشه های جانبی رو روی شیشه های کف بچسبونم یا شیشه های جانبی رو بغل شیشه های کف بچسبونم؟
    با چسبAkfix100 AQ هم می تونید بسازید.
    شیشه های کناری روی شیشه کف و مابین شیشه های طولی قرار بگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem rahimi نمایش پست ها
    با چسبAkfix100 AQ هم می تونید بسازید.
    شیشه های کناری روی شیشه کف و مابین شیشه های طولی قرار بگیره.
    ممنون از پاسخگوییتون ساختمش ایشالا خشک شد عکسشو می زارم براتون

سلام دوستان چند تا سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم ، چون سوال هام متفاوته امیدوارم اینجا جواب بگیرم

1 من میخوام یه اکواریوم حدود 40 لیتری اماده شیشه خم بگیرم به نظرتون چه برندی خوبه ؟ ماهیران چطوره ؟ فرقی بین برند ها هست ؟
    2 به نظرتون اکواریوم 40 لیتری هم به بخاری نیاز داره ؟ دما خونه حدودا بین 26 تا 28 هست ؟ ( حالا شاید زمستون کمتر هم بشه یه خرده )
    3 با توجه به سایز اکواریوم و دیدن ماهی حتما میخوام چند تا زبرا قرمز بگیرم مثلا حدود 5-6 تا ، چه ماهی های دیگه با زبرا کاملا سازگار هستن ؟ خودم تترا نئون رو هم خیلی دوس دارم
    4 چقدر میتونم گیاه طبیعی تو این اکواریوم بزارم که احتیاجی به co2 اضافی نباشه ؟
    5 این اکواریوم به فیلتر زیر شنی هم احتیاج داره ؟ یا همون فیلتر اماده که تو اکواریوم های اماده هست کافیه ؟
    6 لجن خوار هم حتما باید بگیرم ؟ چون شنیدم لجن خوار گیاه طبیعی رو خراب میکنه

ممنون

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان چند تا سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم ، چون سوال هام متفاوته امیدوارم اینجا جواب بگیرم

1 من میخوام یه اکواریوم حدود 40 لیتری اماده شیشه خم بگیرم به نظرتون چه برندی خوبه ؟ ماهیران چطوره ؟ فرقی بین برند ها هست ؟
    2 به نظرتون اکواریوم 40 لیتری هم به بخاری نیاز داره ؟ دما خونه حدودا بین 26 تا 28 هست ؟ ( حالا شاید زمستون کمتر هم بشه یه خرده )
    3 با توجه به سایز اکواریوم و دیدن ماهی حتما میخوام چند تا زبرا قرمز بگیرم مثلا حدود 5-6 تا ، چه ماهی های دیگه با زبرا کاملا سازگار هستن ؟ خودم تترا نئون رو هم خیلی دوس دارم
    4 چقدر میتونم گیاه طبیعی تو این اکواریوم بزارم که احتیاجی به co2 اضافی نباشه ؟
    5 این اکواریوم به فیلتر زیر شنی هم احتیاج داره ؟ یا همون فیلتر اماده که تو اکواریوم های اماده هست کافیه ؟
    6 لجن خوار هم حتما باید بگیرم ؟ چون شنیدم لجن خوار گیاه طبیعی رو خراب میکنه

ممنون
    سلام
    ترجیحا برند ماهیران خرید نکنید مخصوصا غذا های برند ماهیران رو الان اصلا اوضاع خوبی نداره سیاست های بدی رو در پیش گرفتن بخاری بستگی به سبک کارتون داره پلنت نیاز به اکسیژن و بخاری تو شرایط عادی نداره اینجور که دیده میشه سبک پلنت مد نظرتونه زیر شنی اصلا لازم ندارید ولی فیلتر مناسب باید بزارید برای جلبک خواری توی تانک پلنت از کت سیامی حلزون زبرا شاخدار یا توت فرنگی یا کت پوزه بوته کت آتو و میگو آمانو بیشتر استفاده میشه در مورد co2 هم شما دستتون بازه خیلی از گیاهارو میتونید بکارید که نیاز به کپسول co2 نداره اما با وجود co2 هم تنوع بیشتری در انتخواب گیاه دارید و هم رشد بسیار زیاد گیاه
    تانک پلنتSAEED120
    لینک گروه تلگرام سایت https://t.me/joinchat/Coh9okhsiqZvJgGHH0VszQ
    آیدی تلگرام
    saeed120@

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed120 نمایش پست ها
    سلام
    ترجیحا برند ماهیران خرید نکنید مخصوصا غذا های برند ماهیران رو الان اصلا اوضاع خوبی نداره سیاست های بدی رو در پیش گرفتن بخاری بستگی به سبک کارتون داره پلنت نیاز به اکسیژن و بخاری تو شرایط عادی نداره اینجور که دیده میشه سبک پلنت مد نظرتونه زیر شنی اصلا لازم ندارید ولی فیلتر مناسب باید بزارید برای جلبک خواری توی تانک پلنت از کت سیامی حلزون زبرا شاخدار یا توت فرنگی یا کت پوزه بوته کت آتو و میگو آمانو بیشتر استفاده میشه در مورد co2 هم شما دستتون بازه خیلی از گیاهارو میتونید بکارید که نیاز به کپسول co2 نداره اما با وجود co2 هم تنوع بیشتری در انتخواب گیاه دارید و هم رشد بسیار زیاد گیاه
    ممنون از جوابتون
    نه پلنت نمیخوام فقط میخوام چند تا گیاه طبیعی داشته باشم / میخواستم بدونم این چند تا نیاز به co2 نداره ؟
    در مورد بخاری هم متوجه نشدم با توجه به دما محیط باید بزارم یا نه ؟
    در مورد ماهی های سازگار با زبرا هم اگه میشه بگین

نام
    سعید
    ممنون از جوابتون
    نه پلنت نمیخوام فقط میخوام چند تا گیاه طبیعی داشته باشم / میخواستم بدونم این چند تا نیاز به co2 نداره ؟
    در مورد بخاری هم متوجه نشدم با توجه به دما محیط باید بزارم یا نه ؟
    در مورد ماهی های سازگار با زبرا هم اگه میشه بگین
    بستگی به گیاهی که میخواید استفاده کنید داره اگر گیاه حساسی مثل چمن همیانتوس کوبا بخواید بدونco2نمیشه اما به عنوان مثال بعضی روتالا ها نیلوفر ها سیبی خنجری دم گربه ای کریپتون ها خزه کریسمس و.... بدون co2فقط کیفیت رشد کمتری دارن تانکی که گیاه داخلش میکارید تقریبا بیشتر از 26 نباید باشه البته یکسری از گیاه ها تا 28 درجه ممکنه تحمل کنن اما دمای بالاییه برای گیاه دمای تانکتون کمتر از 22 نباید باشه بخاطر ماهی ها درکل سعی کنید تعادل رو رعایت کنید و 24.25 نگه دارید دما رو
    ماهی های سازگار. کاردینال. رمبو. رزي تترا. رازبورا. زبرا. کوریدراس. رد نوز. و...
    تانک پلنتSAEED120
    آیدی تلگرام
    saeed120@

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed120 نمایش پست ها
    بستگی به گیاهی که میخواید استفاده کنید داره اگر گیاه حساسی مثل چمن همیانتوس کوبا بخواید بدونco2نمیشه اما به عنوان مثال بعضی روتالا ها نیلوفر ها سیبی خنجری دم گربه ای کریپتون ها خزه کریسمس و.... بدون co2فقط کیفیت رشد کمتری دارن تانکی که گیاه داخلش میکارید تقریبا بیشتر از 26 نباید باشه البته یکسری از گیاه ها تا 28 درجه ممکنه تحمل کنن اما دمای بالاییه برای گیاه دمای تانکتون کمتر از 22 نباید باشه بخاطر ماهی ها درکل سعی کنید تعادل رو رعایت کنید و 24.25 نگه دارید دما رو
    ماهی های سازگار. کاردینال. رمبو. رزي تترا. رازبورا. زبرا. کوریدراس. رد نوز. و...
    ممنون از جوابتون
    فقط در مورد ماهی ها این ماهی هم با زبرا سازگار هستن یا نه ؟ ( با توجه به سایز تانک )
    تترا نئون ؟ مولی ؟ فایتر ؟ انجل ؟ ماهی گلس ؟

نام
    سعید
    ممنون از جوابتون
    فقط در مورد ماهی ها این ماهی هم با زبرا سازگار هستن یا نه ؟ ( با توجه به سایز تانک )
    تترا نئون ؟ مولی ؟ فایتر ؟ انجل ؟ ماهی گلس ؟
    خواهش بله با زبرا نئون مولی گوپی گلس فیش سازگارند. آنجل و فایتر بسته به اندازه خود ماهی و اندازه تانک و دکور تانک داره ولی میشه بدون مشکل نگه داشت
    تانک پلنتSAEED120
    آیدی تلگرام
    saeed120@

سلام دوستان سایتی چیزی میشناسین که مدل های اکواریوم ماهیران توش باشه ؟
    تو یه مغازه یکی دیدم با کمد زیرش قیمتش 850 بود فکر کنم
    ولی خیلی خوشگل بود
    یه مدل دیگه هم دیدم یه 60 سانت شیشه خم بدون برند قیمتش بدون کمد زیرش 490 بود
    ولی احساس میکنم میاهیان کیفیت شیشه و اون دکور اکواریوم بهتره
    اگه سایتی میشناسین یا خودتون مدل های ماهریان رو دارین ممنون میشم بگین

سلام دوستان سایتی چیزی میشناسین که مدل های اکواریوم ماهیران توش باشه ؟
    تو یه مغازه یکی دیدم با کمد زیرش قیمتش 850 بود فکر کنم
    ولی خیلی خوشگل بود
    یه مدل دیگه هم دیدم یه 60 سانت شیشه خم بدون برند قیمتش بدون کمد زیرش 490 بود
    ولی احساس میکنم میاهیان کیفیت شیشه و اون دکور اکواریوم بهتره
    اگه سایتی میشناسین یا خودتون مدل های ماهریان رو دارین ممنون میشم بگین
    تو صفحه قبلی پست شماره 227 در مورد آکواریوم های آماده توضیح دادم که چه ایرادایی دارن. یه مشکل دیگه ای هم که هست عرض کمشونه که برای طراحی و اجرای دکور نسبت به آکواریوم های با عرض بزرگتر محدودیت های بیشتری دارن. به نظر من بی خیال آکواریوم آماده بشید بهتره.

صفحه 24 از 25 نخستنخست ... 1422232425 آخرینآخرین