صفحه 2 از 25 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 244

خوده آکواریوم که کار خاصی نداره
    پایه اون هم به قول شما ( جا کفشی ) خیلی کار نداره فوقش 20 دقیقه وقت میبره
    فقط یه پیچ کوشتی میخواد یک آلن که آلن رو خودش داره خیلی آسونه
    [center:b9b1c3a6e5]ما می توانیم با شرکت ماهیران ایران را سر بلند کنیم
    آکواریوم آب شور Razgriz[/center:b9b1c3a6e5]

نقل قول نوشته اصلی توسط omid-mohebbi
    اما نمیدونم چرا ولی مال من شیشه خالص نیستش.
    چون خیلی سبکه و وقتی جنس اون رو با پلهای بالا مقایسه میکنم متوجه این موضوع میشم. همون اول هم که بازش کردم و بهش با دست ضربه زدم صدایی که معمولا شیشه میده رو نمیداد...!!
    تانک من 107 سانتی هست, یعنی 13 سانت از تانک شما کمتر. با این حال وزن خالصش 44 کیلو هست که به نظر من سبک نمیاد. یعنی وقتی می خوام بشورمش و یا جابجاش کنم نیاز به کمک شخص دیگه ای دارم. حالا سبک از نظر شما چیه؟ این در حالیه که وقتی تانک 1 متری با شیشه 6 میل رو جابجا می کنم, تفاوت وزن کمترش کاملا" محسوسه.
    در مورد تانک های ماهیران, آگهی رو روی نت دیدم که به طور مثال برای هر مدل کابینت دار یک مدل با مشخصات یکسان ولی قیمت پائین تر و البته برچسب کیفیت پائین عرضه شده بود. حالا این چه سیقه ایه خدا عالمه !

در مورد تانک های ماهیران, آگهی رو روی نت دیدم کهبه طور مثال برای هر مدل کابینت دار یک مدل با مشخصات یکسان ولی قیمتپائین تر و البته برچسب کیفیت پائین عرضه شده بود. حالا این چه صیقه ایهخدا عالمه !
    بله منم دیدم احتمالا صیغه مبالغه از فعل کلاهبرداریه

دوستان اگه قیمت تقریبی رو نمی دونید به یک منبع دقیق مراجعه کنید
    یا از کسی از دوستانتون که همچین آکواریوم هایی میفروشه قیمت بگیرید
    [center:b9b1c3a6e5]ما می توانیم با شرکت ماهیران ایران را سر بلند کنیم
    آکواریوم آب شور Razgriz[/center:b9b1c3a6e5]

سلام قضیه صیقه هست؟؟؟
    من هستم کمتر از 3تا صیقه نمیکنم اونم 6ماهه اسم منم بنویسید
    سایت ماهیران و سایت shopaqua.net تقربیا قیمتاشون دقیقه

ابوالفضل جان اونی که شما احتیاج داری صیغه است برادر . منبع, معتبر تر از خود فروشنده اصلی ؟! عرض کردم روی نت نه کوچه و خیابون. ابوالفضل فکر کنم همین سایتی که می گی بود! آدرس دفترش هم اصفهانه!

با سلام قیمت ma-881 ماهیران چنده؟

نام
    احسان
    نقل قول نوشته اصلی توسط Architect
    با سلام قیمت ma-881 ماهیران چنده؟
    سلام دوست عزيز
    فكر كنم خودش 350 باشه ولي شما زحمت بكش با شمار هاي زير تماس بگير قيمت دقيق بهت بدن.

شماره تماس ماهيران دفتر مركزي :66885708-11

راهنمایی برای راه اندازی آکواریوم آماده

سلام
    همین اول بگم من هر چقدر کل سایت رو گشتم دقیقا تاپیکی رو ندیدم که در مورد راه اندازی آکواریوم باشه
    فقط یه انجمن ساخت و راه اندازی آکواریوم هست که تاپیک ساخت آکواریوم داره ولی هیچ تاپیکی برای راه اندازی آکواریوم وجود نداره به هر حال امیدوارم تاپیکم رو در جای درستی زده باشم

من از آکواریوم های ماهیران مدل MR219BF - Highرو انتخاب کردم و انشالا تا یکی دو هفته دیگه میخوام بگیرم

اینم مشخصاتش

سیستم تصفیه با سیستم فیلتراسیون فرق داره چون برای بعضی آکواریوم ها تو تجهیزات زده فیلتراسیون بعضی ها رو زده تصفیه !

در مورد ابعادشم به نظرتون این آکواریوم که ارتفاعش نسبتا زیاد هست 850 بهتره یا آکواریومی که ارتفاعش کمتر از این باشه ولی طولش بیشتر باشه ؟ در کل برای ماهی یا فضا یا در کل کدوم بهتره ؟

البته من خودم فکر میکنم ارتفاعش بیشتر باشه از لحاظ ظاهر بهتره نسبت به این که ارتفاعش کمتر باشه ولی طولش بیشتر
    باشه (نمیدونم درسته با غلط)

حالا من چه وسایلی باید برای این آکواریوم بگیرم سیستم فیلتراسیون و سیستم روشنایی رو خودش هست
    کلا چه وسایلی باید بگیرم
    بخاری ، دماسنج ، پمپ ، تو پستای قبلی حرف از سامپ زده شد کلا سامپ چیه منم باید بگیرم

شرمنده من کاملا تو زمینه آکواریوم آماتور هستم و تازه میخوام واردش بشم برای همین زیاد اطلاعاتی ندارم

یه دوتا سوال دیگه هم دارم

اول در مورد نورش چون آکواریوم نزدیکه تخت خوابم هست همیشه باید آکواریوم نورش روشن باشه یا مثلا میتونم شبا نورش رو خاموش کنم

دومین سوال هم در مورد صدا

اول صدای مروبط به خود آکواریوم (کلا به نظرتون این آکواریوم خیلی صدا که نداره پمپش صدا ندار ؟!) یعنی طوری نیست که چون کنار تختم هست برای خوابیدن اذیت کنه

دومین سوال هم صدای که از خودم درمیاد

من از این اسپیکر های خرکی هم تو اتاقم دارم و معمولا عادت دارم آهنگ رو هم با صدای بلند گوش بدم

در ضمن کنار آکواریوم ترمدیل هم دارم و وقتی تردمیل میرم یکم سروصدا ایجاد میکنه

حالا به نظرتون مشکلی پیش نمیاد برای ماهی ها کلا سکته مغزی که نمیکنن

البته خودم فکر میکنم هم شیشه هم خود آب تا حدودی صدا رو میگیره

به یه آکواریوم فروشی بهش گفتم تو اتاقم یکم سروصدا این مدلی دارم بهم گفت یه سری ماهی های خاص رو نمی تونی استفاده کنی مثلا گفت ماهی دیسکس (اگر درست گفته باشم) نمی تونی استفاده کنی ولی بقیه ماهی ها رو با پا برو تو شیشه آکواریوم هیچی نمیشه !!!!

ببخشید سوالام زیاد شد ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید

مرسی

نام
    عماد
    سلام
    دیر اومدی زود میخوای بری؟؟!!!!! (شوخی بود!!!) به سایت خوش اومدی ایشالا بتونیم از هم چیزای خوبی یاد بگیریم. اول بگم که تاپیک بود به نظرم اشتباه کردی تاپیک جدید باز کردی اما بازم مدیرای سایت هستن که باید نظر بدن. در مورد سوالا!!!!
    1- نه فرقی نداره همینجوری مینویسن هر دوش یکیه. فقط یکیش خارجیه یکیش فارسی!!!!!
    2- در مرد ارتفاع زیاد در شرایطی خوبه که ماهی ای داشته باشی که فقط از ارتفاع بالای آب استفاده میکنه (مثل آروانا) در غیر این صورت تاثیر خاصی نداره. البته یه مقدار ارتفاع مثلا 40-50خوبه اما یادت باشه واسه تزئین آکواریوم همیشه این سطح بیشتره که بهت اجازه ی قرار دادن تزئینات رو میده نه ارتفاع.
    3- همه این وسایلی که گفتیو باید بگیری!! سامپ هم یه نوع دستگاه تصفیه هست که وجودش توی آکواریوم ضروری نیست.
    4- نور آکواریوم که نباید همیشه روشن باشه مگه اینجا قطبه که 6ماه روز باشه 6ماه شب؟؟؟!!!! ماهیا هم به زمان تاریکی برای استراحت احتیاج دارن. بعلاوه یه سری ماهیا هم وجود دارن که توی تاریکی فعلا میشن (مثل کت فیش و روح سیاه)
    5- بالاخره پمپ یه مقدار صدا داره اما میتونی پمپهای مارک خوب که صداش کمه بخری بهتره. اگرم تراکم ماهیای تانکت کم باشه میتونی شبا چند ساعت پمپ رو خاموش کنی.
    صدایی هم که تو در میاری اگه خیلی نزدیک تانک نباشه اذیت نمیکنه اما نباشه بهتره!! در کل سرعت صوت توی آب خیلی بیشتر از هوا هست و اگه به شیشه آکواریوم ضربه بزنی ماهیارو خیلی اذیت میکنه.
    بالاخره تموم شد!!!!

صفحه 2 از 25 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین