صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

نام
    محمد
    من بالای تانکم کولر گازی
    پوتوسم خونمون رو از رو تانک بردم رو کولر هم قشنگ شده هم دیگه اب اکم بوی گند ماهیش کم شده
    حاج قاسم هزینه رو با بازدهی مقایسه کن
    رفرجویم و راکتور نیترات کجا پوتوس و گیاهای دیگه کجا؟
    من یدونه فارم دیدم ک نوشته بود از هیدروپونیک(تصفیه با گیاهان) نیتراتش رو کم میکنه و برای اب گلخانش از اکواریوماش استفاده میکنه

مدیر بخش ساخت و اصول
    نگهداری آکواریوم

نام
    قاسم رحیمی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-77 نمایش پست ها
    من بالای تانکم کولر گازی
    پوتوسم خونمون رو از رو تانک بردم رو کولر هم قشنگ شده هم دیگه اب اکم بوی گند ماهیش کم شده
    حاج قاسم هزینه رو با بازدهی مقایسه کن
    رفرجویم و راکتور نیترات کجا پوتوس و گیاهای دیگه کجا؟
    من یدونه فارم دیدم ک نوشته بود از هیدروپونیک(تصفیه با گیاهان) نیتراتش رو کم میکنه و برای اب گلخانش از اکواریوماش استفاده میکنه
    سلام
    بازدهی ــش بستگی به سطح توقع شما برمیگرده البته استفاده از راکتور و منابع کربنی بدلیل نیاز به یک اسکیمر قوی اغلب در آب شور امکان پذیره.
    مباحث هیدروپونیک و اکواپونیک نیاز به علم و دانش در این زمینه داره که شخصا هیچ اطلاعی در این زمینه ندارم و این چیزی که شما میفرمایید در حجم های بالا تاثیر بیشتری داره نه صرفا" یک اکواریوم.
    در مورد گیاه پتوس(یا پوتوس) چند تصویر دیدم که استفاده کردند اما راجع به اینکه تا چه حد تاثیر داشته را بی اطلاعم که نیاز به تست در بازه های زمانی مختلف هست و من باب همین مسئله با یکی از دوستانم که کارشناس کشاورزی هستند مشورت کردم؛ایشون گفتند بعضی از گیاهان در گروه گیاهان آللوپاتیک قرار میگیرند و بهتره که از اینگونه موارد در زمینه آکواپونیک استفاده نشه!
    موفق باشید.

درود بر شما
    بنده هم درگیر گیاه پتوس شدم
    ازونجایی که تو تراریوم ازش استفاده کردم برام جالب بود!
    حالا سوال من اینه تو یه تانک افریقایی که دوبیسی و کت فیش نگه داری میکنم فعلا
    یه قلمه از پتوس رو بزارم تو تانک ریشه بزنه و هدایتش کنم رو پایه ال ای دی ؟؟؟؟؟؟
    به نظرتون برای ماهیا مشکلی درست نمیشه؟؟؟؟؟یا بزارم توی سامپ؟؟؟؟؟؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع