صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

موضوع: آلبوم KamranCat

نام
    کامران

آلبوم KamranCat

با سلام
    این تانک از 0 تا 100 توسط خودم انجام شده (ساخت تانک ،فیلتر ،تاج و نور) هر چند که بدلیل مشغله کاریم خیلی طولانی شد تا به اتمام رسید، بخاطر همین با تمام کاستی هاش خیلی دوستش دارم. امیدوارم با گذشت زمان و نظرات شما عزیزان بتونم بهبودش بدم.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 940426-3-.jpg   940426-17-.jpg   940426-24-.jpg   940426-39-.jpg   940426-40-.jpg  

940426-52-.jpg   940426-6-.jpg  

نام
    sadegh
    سلام مبارک باشه دوست عزیز
    بستر نمیخوای براش بزاری ؟
    کف رو چمن کنی خیلی شیک میشه

نام
    مسیح
    سلام داداشم خیلی زیباست ایولا
    حس میکنم قراره تانک دیسکس بشه یا حداقل اگ حسم درست نباشه واقعا باب دیسکسه

نام
    محمد علی
    خیلی قشنگ شده از نظر سیفون کردن و تمیز کردن فضولات چون بستر و شن نداری کارت راحته ولی از طرفی خب گیاهان کاشتنی نمیتونی استفاده کنی
    KING OF DISS LOVE IS BEHZAD PAX

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread12850/#post372760 آکواریوم پلنت محمد علی

کارت درسته

نام
    مجید
    سلام
    طرح جالبی زدی
    هم سادست
    هم زیبا

اون سنگ ها رو مستقیم گذاشتی روی شیشه مشکلی پیش نیاد

اون جعبه سیاه سمت راست چیه ؟ فیلتره ؟

میگو ، گوپی و حلزون خرگوشی داری ... دیگه چی ؟

نام
    کامران
    سلام
    ممنونم از تمام عزیزان،راستش من اولویتم همیشه دیسکس بوده و هنگامی که استارت این تانک رو زدم هدف همین بود ولی وقتی دیدم عملا زمان چندانی ندارم ترجیح دادم با انتخابهای ساده تری ادامه بدم.(راستش سابقه دیسکس داری من به سال 86 بر میگرده که تا چند سالی هم ادامه داشت و تازه موفق به تخم گیری ازشون شده بودم که متاسفانه بخاطر یکسری مشکلات اکواریوم ها رو جمع کردم تا دی ماه پارسال که این رو شروع کردم)فعلا ساکنینش 7عدد گپی ،یک نر و ماده حلزون پیانو ،3عدد حلزون ربیت،1 شریمپ فایر و 2 ریلی که هر3ماده هستند با یک شریمپ زرد نر.گیاهها هم دو مدل انوبیاس ،جاوا و خزه هست.
    اون جعبه سیاه فیلتر تانکه بصورت 3 فضای مکانیکی ،بیولوژیکی ودر اخرین خونه بخاری و پمپاژ قرار داره که با هایم پک سیاه و دو قطعه شیشه ساختم.
    جا داره از دوست عزیزم که براش مثله یک کابوس می مونم D: دانیال عزیز تشکر کنم که زحمت تهیه گیاهها ،حلزونها و شریمپها رو برام کشیده و همیشه بهم لطف داشته.
    با سپاس

نام
    Plankton
    سلام
    تانک زیبایی دارید تبریک میگم
    faezeh.aqua

دکور قشنگیه فقط قصد اینکه روی کف کاری انجام بدی را نداری؟

نام
    کامران
    سلام
    امروز بطور باورنکردنی یک بچه شریمپ دیدم که نمیدونم تا الان کجا بوده ولی قطعا باباش زرد و مامانش فایر بوده(بخاطر همینم داره نارنجی میشه !!!) چون فایر ماده یک بار دیگه هم مثل الان که تخم زیر پاش داره، دیده شده بود(1.5 ماه قبل)
    و همچنین تنها نر من زرد هست اینم عکس نور چشمی بابا مامانش:

مامان و باباش (دیروز دیدم که باز مامانش حاملست ولی ریلی ها همونطور که در عکسها معلومه با وجود اینکه سدلهاشون پر ولی چیزی زیر پاشون نیست):

عکس پیانو نر (که اسم واقعیش Japanese Trapdoor هست) و راه تشخیص نر و ماده در فر خوردگی شاخک سمت راست در نره (که در واقع عضو تناسلیش هست) در عکس کاملا پیداست .ولی هر دوشاخک ماده ها مثل شاخک چپ نرهها صاف و کشیده هست :

بچه پیانو ها :

با سپاس
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست rili1.jpg   shkid.jpg   shp.jpg   m&f.jpg   piano.jpg  

pkid.jpg   rili.jpg  

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین