صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 13212223
نمایش نتایج: از 221 به 225 از 225

نام
    مصطفی
    سلام دوستان مدتی دنبال این تاپیک میگشتم با تحقیقی که تو اینترنت داشتم از روش کشت خشک استفاده کردم و مقداری همیانتوس کوبا کاشتم. سر تانک کاملا با سلفون پوشوندن و روزی سه بار اسپری میکنم.بستر غرق آب نکردم ولی خیلی رطوبت داره.لطفا راهنمایی بفرمایید.
    20190419_024215.jpg
    20190419_181422.jpg
    اکواریوم گیاهی مصطفیhttps://www.aqua-quest.ir/forum/thre...61/#post420061

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aqua.plant.love نمایش پست ها
    سلام دوستان مدتی دنبال این تاپیک میگشتم با تحقیقی که تو اینترنت داشتم از روش کشت خشک استفاده کردم و مقداری همیانتوس کوبا کاشتم. سر تانک کاملا با سلفون پوشوندن و روزی سه بار اسپری میکنم.بستر غرق آب نکردم ولی خیلی رطوبت داره.لطفا راهنمایی بفرمایید.
    20190419_024215.jpg
    20190419_181422.jpg
    سلام
    تا الان به چه صورت بوده رشد چمن ها؟ کود مایع هم میدید؟

نام
    مصطفی
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed120 نمایش پست ها
    سلام
    تا الان به چه صورت بوده رشد چمن ها؟ کود مایع هم میدید؟
    سلام دوست من. پنج روز راه اندازی شده.گیاهان فقط همیانتوس کوبایی هستن. چون رشد این گیاه خیلی کند است فعلا چیژی محسوس نیست.اما فکر میکنم دارن خودشون با شرایط وقف میدن.هر روز چند بار اسپری میزنم.یک هفته دیگه عکس میگیرم شاید تا اون موقع کمی رشد کنن.
    اکواریوم گیاهی مصطفیhttps://www.aqua-quest.ir/forum/thre...61/#post420061

سلام بر جمع دوستان بنده گیاهانم رو داخل شن کاشتم و از کود مایع استفاده میکنم الان حدود 10 روزی شده خوشبختانه تا الان به مشکلی بر نخورده گیاهان سالم هستند فقط امروز ی چوب ابنوس داشتم که روش خزه کریسمس چسبونده بودم دیدم دورش ی هاله سفید رنگ ولیزی تشکیل شده که سریع خارجش کردم میترسم اب رو الوده کرده باشه لطفا کسی اطلاعات داره کمکم کنه مهیام تلف نشه
    آنچه باور است محبت است وآنچه که نیست ظروف تهی است ....

نام
    محمد جواد
    نقل قول نوشته اصلی توسط shogard نمایش پست ها
    سلام بر جمع دوستان بنده گیاهانم رو داخل شن کاشتم و از کود مایع استفاده میکنم الان حدود 10 روزی شده خوشبختانه تا الان به مشکلی بر نخورده گیاهان سالم هستند فقط امروز ی چوب ابنوس داشتم که روش خزه کریسمس چسبونده بودم دیدم دورش ی هاله سفید رنگ ولیزی تشکیل شده که سریع خارجش کردم میترسم اب رو الوده کرده باشه لطفا کسی اطلاعات داره کمکم کنه مهیام تلف نشه
    سلام،برای منم اون مشکل پیش اومد،بخاطر چوب آبنوس هستش،شیرش خوب گرفته نشده،شاید هم برای اینه که قارچ زده سعید کنید دمای تانک رو روی بیست و هشت نگه دارید و تصفیه رو روشن کنید

صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 13212223