صفحه 17 از 27 نخستنخست ... 71516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 263

نام
    سبحان_ زمانی
    سلام دوستان گل گلاب:"
    بالا خره پس از ملامت های بسیار و اذیت و آزا کردن شما عزیزانو فزونی لطف و رحمت شما بزرگان تانک زشت من دکر شد وه آبگیری شد فقط مر حله کاشت گیاه مونده و احتمالا فر دا یا پس فردا میرم واسه گیاه امید وارم بازم همراهم باشیدو من بی تجربه رو کمک کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشم اینم عکساش :::: img_20150307_171928[1].jpgimg_20150307_175223[1].jpgimg_20150308_005930[1].jpgimg_20150308_012840[1].jpgimg_20150308_131113[1].jpgimg_20150308_131055[1].jpgراستی گیاه همیانتوس میتونم استفاده کنم؟؟؟ co2ندارم نورمم یه زیر آبی220vالانم تواناییه تهییه نور اضافیو co2 رو ندارم ممنون!!!!!!

سلام
    عاغا خیلی خوب شده مبارک باشه

نام
    سبحان_ زمانی
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam 828 نمایش پست ها
    سلام
    عاغا خیلی خوب شده مبارک باشه
    سلام داداش سلامت باشی قابل دار نیست اگه جاییش مشکل داره لطفا راهنماییم کنید ..
    ممنون که سر زدی..
    دوستان در رابطه با گیاه کمکم نمیکنید دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نام
    farshad
    سلام..سخت در تلاشی که بترکونی ها.....موفق باشی

نام
    سبحان_ زمانی
    نقل قول نوشته اصلی توسط arisa نمایش پست ها
    سلام..سخت در تلاشی که بترکونی ها.....موفق باشی
    سلام و درود بر شما چه عجب یه سرم به تاپیک محقر ما زدیداستاد لطفا کمکم کن فردا میرم واسه گیاه گفتم نمیخوام حرفه ای کار کنم فقط در حد چن شاخه راستی از همیانتوس میتونم استفاده کنم شرایطمم که توضیح دادم خیلی لطف کردی سر زدی بازم بیا اینورا.

نام
    farshad
    سلام...عزیزم همیانتوس نور خوب و بستر خوب میخواد. با تصویری که من از اکواریوم شما میبینم کف رو کریپتو کورین بکار(جلو) غقب تانک رو هم روی چوب هایی که داری روش جاوا ببند . البته اگه کریپتو کورین کاشتی پای ریشه هاشون هر 20 روز یه قرص کود فرو کن که سالم بمونن......اگه کیاه دیگه ای رو در نظر داری بگو راهنماییت کنم.موفق باشی

نام
    سبحان_ زمانی
    نقل قول نوشته اصلی توسط arisa نمایش پست ها
    سلام...عزیزم همیانتوس نور خوب و بستر خوب میخواد. با تصویری که من از اکواریوم شما میبینم کف رو کریپتو کورین بکار(جلو) غقب تانک رو هم روی چوب هایی که داری روش جاوا ببند . البته اگه کریپتو کورین کاشتی پای ریشه هاشون هر 20 روز یه قرص کود فرو کن که سالم بمونن......اگه کیاه دیگه ای رو در نظر داری بگو راهنماییت کنم.موفق باشی
    زیر شن عربی تو بعضی جا ها که گیاه میخوام بکارم بستر اوشن فری ریختم تو گلدون گیاهای دیگه چی اگه بازم هست معرفی کن البته الان مشکلم پول نیستا ولی سر همین لوازم برقیشم خونواده دارن کلمو میکنن به خاطر همین الان مشکل دارم واسه نور

اضافه شده پس از 10 minutes :

بین گیاهای زیر کدوماشو میتونم استفاده کنم؟؟
    آکینودروس- شمشیری - شیویدی - پشت قرمز - روتلا - خزه کریسمس - هیگروفیلا - گندومی کوتوله - سیوی - فقط از دستم عصبی نشید و نگید این خنگ هم خدارو میخواد هم خرما اینا گیاهایی بود که من ازشون خوشم اومد تو نت گشتم هیجا اون اطلاعاتیو که میخواستم بدست نیاووردم. یه سوآل دیگه این میگو رد چریا حتما بایت تو پلنت باشن یا منم میتونم نگهدارم؟؟؟سطح نگهداریشون چجوره؟؟نسبت به روند طی شدن سیکل ازت حساسن؟؟(آخه هنوز سیکلم به طور کامل کامل نشده.و سوال آخرمم اینه بلک گوست به میگو یا گیاها صدمه میزنه البته تو سایز کوچیک؟؟آقا فرشاد کمکم کن خیلی ممنون.
    ویرایش توسط (sobhan) : 03-08-2015 در ساعت 05:20 PM

نام
    farshad
    نقل قول نوشته اصلی توسط (sobhan) نمایش پست ها
    زیر شن عربی تو بعضی جا ها که گیاه میخوام بکارم بستر اوشن فری ریختم تو گلدون گیاهای دیگه چی اگه بازم هست معرفی کن البته الان مشکلم پول نیستا ولی سر همین لوازم برقیشم خونواده دارن کلمو میکنن به خاطر همین الان مشکل دارم واسه نور

اضافه شده پس از 10 minutes :

بین گیاهای زیر کدوماشو میتونم استفاده کنم؟؟
    آکینودروس- شمشیری - شیویدی - پشت قرمز - روتلا - خزه کریسمس - هیگروفیلا - گندومی کوتوله - سیوی - فقط از دستم عصبی نشید و نگید این خنگ هم خدارو میخواد هم خرما اینا گیاهایی بود که من ازشون خوشم اومد تو نت گشتم هیجا اون اطلاعاتیو که میخواستم بدست نیاووردم. یه سوآل دیگه این میگو رد چریا حتما بایت تو پلنت باشن یا منم میتونم نگهدارم؟؟؟سطح نگهداریشون چجوره؟؟نسبت به روند طی شدن سیکل ازت حساسن؟؟(آخه هنوز سیکلم به طور کامل کامل نشده.و سوال آخرمم اینه بلک گوست به میگو یا گیاها صدمه میزنه البته تو سایز کوچیک؟؟آقا فرشاد کمکم کن خیلی ممنون.
    خزه کریسمس. گندمی هم میتونی استفاده کنی.ولی اون جور که بخوای نه رشد داره و نه شادابی..... تو هر جه قدر از بهترین کود های زیر بستر رو هم که استفاده کنی باز هم اولین نیاز کیاه نور مناسب هست. اره بلگوست میگوهاتو میخوره. ولی بلگوست به گیاه کاری نداره میگو توی این شرایط اکواریوم شما میتونی نگه داری ولی صبر کن سیکل طی بشه. فقط راه شما همینه که گفتم برات..موفق باشی
    ویرایش توسط arisa : 03-08-2015 در ساعت 05:30 PM

نام
    سبحان_ زمانی
    نور زرد زیر کابینتی چطوره؟؟؟

نام
    farshad
    نقل قول نوشته اصلی توسط (sobhan) نمایش پست ها
    نور زرد زیر کابینتی چطوره؟؟؟
    نور سفید زیرکابینتی خوبه نور زرد برای گیاه خوب نیست..حجم اک چند لیتره؟

صفحه 17 از 27 نخستنخست ... 71516171819 ... آخرینآخرین