صفحه 13 از 23 نخستنخست ... 31112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 221

نام
    مصطفی
    مگه فروش لاک پشتهای گوش قرمز غیر قانونی نیست ؟
    مگه این لاک پشتها ناقل بیماری های مشترک با انسان نیستند ؟

نام
    ایلیا
    نقل قول نوشته اصلی توسط big_boss نمایش پست ها
    مگه فروش لاک پشتهای گوش قرمز غیر قانونی نیست ؟
    مگه این لاک پشتها ناقل بیماری های مشترک با انسان نیستند ؟
    آره دوست عزیز
    لاک پشت گوش قرمز دیگه پیدا نمیشه بخاطر همین موضوعی که شما گفتی
    و بنده هم با نگهداریش واقعا مخالف هستم چون خطرناکه...
    اما همچنان تو بعضی از ماهی فروشی های خاص میبینی که پیدا میشه.
    همه با هم غریبن
    فقط چشارو بستن و چریدن
    آدما از کنار هم رد شدن ولی حتی همدیگه رو ندیدن
    به هم میگن عزیزم
    ولی شاید فقط از رو غریزه ست

نام
    hesam
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad.M نمایش پست ها
    با سلام یه سوال دیگه دارم اینکه تا اکواریوم اصلیم درست بشه یه چند روزی طول میکشه و تا بتونم یه طراحی درست حسابی واسه پالو بکنم و راه بندازمش حالا حالا کار داره(مخصوصا اینکه هزینه بالاست باید کم کم کاراشو انجام بدم) برای همین هم فعلا یه آکواریوم کوچیک دارم که میخوام توش یکی دو نوع کاکتوس بکارم برای همین میخوام بدونم نیاز نوری کاکتوس چجوریه ؟ و بستر خاصی لازم داره ؟

با تشکر
    دوست عزیز کاکتوس تا جایی که شنیدم باید خیلی کم آب بخوره و تو محیط خشک باشه.برای کاشتن تو تانک که رطوبت توش زیاده نباید مناسب باشه!
    امیر حسین بیا راهنمایی کن!

نام
    امیرحسین
    نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_civil نمایش پست ها
    دوست عزیز کاکتوس تا جایی که شنیدم باید خیلی کم آب بخوره و تو محیط خشک باشه.برای کاشتن تو تانک که رطوبت توش زیاده نباید مناسب باشه!
    امیر حسین بیا راهنمایی کن!
    ای بابا خودت استادی دیگه، تو پالداریوم که اصلا نمیشه کاکتوس هایی که تو مناطق خشک هست نگه داری کرد اما شما میتونین در خاک خیس و حالت پالداریوم از کاکتوس های مناطق حاره ای استفاده کنید...مثل epiphyllum یا اركیده*ای یا اپی فیلوم...
    ولی تو تراریم و البته با شرایطی میشه اون خشک هارو نگهداری کرد، شرایطشم کم آب دادن نوع خاک و جلوگیری از خیس شدن همیشگی ریشه ی کاکتوس هست و گرنه ریشه خراب میشه....
    با توجه با اینکه قصد کاشتن کاکتوس دارین از خاک سبک مخصوص کاکتوسها که مخلوطی از ماسه شوسته (3نسبت) ماسه بادی (1نسبت) مکمل شیمیایی مخصوص کاکتوس (یکصدم نسبت) زغال خرد شده (یک دوم نسبت) تشکیل شده استفاده کنید....خاک مخصوص کاکتوس تو گل خونه ها بفروش میره.
    خودم اینقدر اطلاعات میدم ذره ای توجه نمیکنم...تخصص تو تاکسیدرمی گیاهان و حیوانات دارم...مدیر بخش تاکسیدرمی میخوام.
    ویرایش توسط DarKfish : 07-03-2012 در ساعت 08:30 PM

فکر کنم منظورم رو اشتباه متوجه شدید .
    من دو اکواریوم دارم یکیش بزرگه و قرار پالو بشه و گفتم که حالا حالاها درست کردنش کار داره و فعلا چون یه آکواریوم کوچیک دارم خواستم توش چندتا کاکتوس بکارم و قرار هم نیست محیطش مرطوب باشه چون درش بازه و برای زیباتر شدنش و اینکه کار با اسپری فوم رو یاد بگیرم خواستم یه منطقه کوچیک آبی(مثل یه حوض) درست کنم و بزارم وسط اکواریوم و اطرافش خاک بریزم با چندتاکاکتوس .

با سلام .
    چند وقت پیش رفته بودم یه گل فروشی و داشتیم درباره ساخت پالو حرف میزدیم . طرف یه چیزایی گفت من متوجه نشدم .گفت تو اکواریومت ازسنگ استفاده نکن چون خطرناکه واگه یه ضربه بخوره به آکواریومت میشکنه و از این جور حرفا . گفت من برای ساخت یه پالو از کارتن پلاست استفاده کردم بطوریکه در ظاهر فکر میکنی داخلش سنگه ولی در اصل کارتن پلاسته میخواستم بدونم چطور میشه با کارتن پلاست تزئیناتی چون سنگ واسه پالو درست کرد در ضمن میگفت هزینش هم بالاست .

با تشکر

نام
    مصطفی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad.M نمایش پست ها
    با سلام .
    چند وقت پیش رفته بودم یه گل فروشی و داشتیم درباره ساخت پالو حرف میزدیم . طرف یه چیزایی گفت من متوجه نشدم .گفت تو اکواریومت ازسنگ استفاده نکن چون خطرناکه واگه یه ضربه بخوره به آکواریومت میشکنه و از این جور حرفا . گفت من برای ساخت یه پالو از کارتن پلاست استفاده کردم بطوریکه در ظاهر فکر میکنی داخلش سنگه ولی در اصل کارتن پلاسته میخواستم بدونم چطور میشه با کارتن پلاست تزئیناتی چون سنگ واسه پالو درست کرد در ضمن میگفت هزینش هم بالاست .

با تشکر

بهتر نبود از خودش بپرسی ؟* :دی

آخه مشکل اینجاست که تو مشهد تعداد اندکی تو کار ترا و پالو هستند و زیادی بهت توضیح نمیدن . این یکی هم چندتا مورد رو برام خلاصه توضیح دادکلی کار کرد واسه همین نتوستم بیش از این بپرسم ازش .

نام
    محسن
    سلام
    اول طرحت رو آماده میکنی که ممکنه برگرفته از طبیعت باشه و یا یه تصویر و یا هر چیز دیگه ای
    بعد ماده ای که میخوای اون رو شبیه سنگ کنی از قبیل یونولیت و ... رو اگه قابل برش باشه مثل یونولیت می بری و اگه قابل قطعه کردن باشه با برش های مشخص
    اون رو به شکلی که میخوای در میاری و بعد از چسپ کاری و رنگ آمیزی توی دکور قرار میدی.
    توی بخش ساخت دکورهای مصنوعی میتونی یه چیزایی پیدا کنی.
    موفق باشید.

با سلام .
    دیروز اکواریوم رو گرفتم . (100*50*80)
    راضی کردن پدر و مادر برای ساخت اکواریوم یه طرف آوردن اکواریوم داخل خونه هم یه طرف .
    آکواریوم رو پس از تحویل گذاشتم تو وانت و آوردم خونه . آسانسور خونمون خیلی کوچیکه و به هیج وجه نمیشد بزاریمش داخل آسانسور بالاخره بابام رفت دو تا کارگر گرفت . (آکواریومی میگفت وزنش 35 کیلو بیشتر نیست ولی چون بد بر است سنگین احساس میشه)
    دوکارگرا که واقعا لاغر بودن و با خودم گفتم چطور میخوان اینو چهار طبقه ببرن بالا .(منو و دادشم هم داشتیم کمک میکردیم علاوه بر اون یکی از خانم های همسایه که سنش که تقریبا زیاد بود کمک کرد(بنده خدا پله پله با ما اومد بالا و به جاهایی که ممکن بود اکواریوم بخوره به میله های پله یه دستمال میگذاشت که جاش نرم باشه خلاصه پدرمون در اومد تا آوردیمش بالا ) یه جا هم طرف پاش لیز خورد و اکواریوم رو پاش قرار گرفت و خدایی تا این رسید بالا هزار تا نذر و نیاز کردم که به سلامت برسه)
    سرتون رو درد نیارم تا این رسید طبقه چهارم ما هم نصف عمر شدیم .
    اینم عکس اکواریوم .
    اتاق هم پر از بوی چسب شده که البته بعد از دور روز گفت بوش از بین میره)
    این عکسا .
    1
    2

ان شاءالله با یاری شما دوستان عزیز درستش میکنم .
    ویرایش توسط Sajjad.M : 07-15-2012 در ساعت 11:46 AM

صفحه 13 از 23 نخستنخست ... 31112131415 ... آخرینآخرین