صفحه 46 از 46 نخستنخست ... 36444546
نمایش نتایج: از 451 به 456 از 456

نام
    ایلیا
    نقل قول نوشته اصلی توسط Delafonte نمایش پست ها
    سلام
    لوچ پروانه ای چقدر حساسه ؟ اگه یادم بره پمپ هوا رو روشن کنم یا دمای آب بالا بره زود مریض میشه ؟
    لوچ پروانه ای به دمای پایین با جریان آب زیاد نیاز داره...
    درکل هرکاری کنی نمی مونه نهایت 1-2 ماه
    متاسفانه من کسی ندیدم تجربه موفقی از نگهداری این ماهی زیبا داشته باشه
    این دوستمون آقای کیو هم مشخص نیست فازشون چی بوده و این راهنمایی رو به شما کردن!!!
    همه با هم غریبن
    فقط چشارو بستن و چریدن
    آدما از کنار هم رد شدن ولی حتی همدیگه رو ندیدن
    به هم میگن عزیزم
    ولی شاید فقط از رو غریزه ست

سلام قصد دارم 4 5 تا لوچ دلقک و 1 کماندو بگیرم بریزن تو تانک بعدا فرانتوزا بریزم
    چون فعلا پیدا نیس
    اول اینکه مشکلی نداره؟
    بعد خیلی گشتم راجب تغذیه و نگهداریشون تو سایت ولی چیز زیادی ندیدم ممنون میشم داهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط Swim Coach نمایش پست ها
    سلام قصد دارم 4 5 تا لوچ دلقک و 1 کماندو بگیرم بریزن تو تانک بعدا فرانتوزا بریزم
    چون فعلا پیدا نیس
    اول اینکه مشکلی نداره؟
    بعد خیلی گشتم راجب تغذیه و نگهداریشون تو سایت ولی چیز زیادی ندیدم ممنون میشم داهنمایی بفرمایید
    سلام از نظر سازگاری مشکلی ندارن
    فقط مخفیگاه فراموش نشه
    برای تغذیه از غذای سایر ماهیها میخورن از قرص کت فیش هم میتونید استفاده کنید مخصوص کفخوارها هستن

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8413/ آکواریوم 800 لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتریmoitaba 1362

سلام.
    اک من طول 80 و عرض 35 و ارتفاع 40 هست با 84 تا 90 لیتر اب.همرا با گیاه طبیعی.
    با مشکل حلزون مزاحم روبرو شدم.
    ماهی هام : گوپی 7 تا ، زبرا 6 تا ، تترا دم قرمز 5 تا ، کوریدوراس 3 تا ، جلبک خوار سیامی2 تا ، کت اتو یدونه ، جلبک خوار چینی یدونه و یدونه هم حلزون قاتل .
    ممنون میشم بگید از کدوم لوچ برای از بین بردن این حلزون های مزاحم استفاده کنم که برای بقیه مشکل درست نکنه؟و اگه نمیشه راه دیگه بدون استفاده از مواد شیمیایی و دارو چیه؟

نام
    سجاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط alinoos نمایش پست ها
    سلام.
    اک من طول 80 و عرض 35 و ارتفاع 40 هست با 84 تا 90 لیتر اب.همرا با گیاه طبیعی.
    با مشکل حلزون مزاحم روبرو شدم.
    ماهی هام : گوپی 7 تا ، زبرا 6 تا ، تترا دم قرمز 5 تا ، کوریدوراس 3 تا ، جلبک خوار سیامی2 تا ، کت اتو یدونه ، جلبک خوار چینی یدونه و یدونه هم حلزون قاتل .
    ممنون میشم بگید از کدوم لوچ برای از بین بردن این حلزون های مزاحم استفاده کنم که برای بقیه مشکل درست نکنه؟و اگه نمیشه راه دیگه بدون استفاده از مواد شیمیایی و دارو چیه؟
    سلام از لوچ دلقک استفاده کنین یا میتونین از تله حلزون گیر هم استفاده کنین

سلام
    لوچ نواری در آکواریوم تکثیر میشه ؟

صفحه 46 از 46 نخستنخست ... 36444546