صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 80

وسیله ای برای چسباندن چسب آکواریوم

یکی از مشکلاتی که با اون در مواقع چسبادن چسب موجه هستیم اینه که چه طوری چیب رو به محل طلاقی شیشی ها یزمینم
    معمولا با دست این کاررو میکنن اما یک تجربه یاده اما بسیار مفید دارم که بهتون میگیم شما می تواین چشب آکواریوم رو با قاشق یکبار مصرف یا معمولی بزنید یعنی اول چسب رو به کنارها بزنید و بعد با قاشق اون رو خوب به گوشه ها بچسبونید اگر سوالی بود هستم در خدمتتون

سلام
    دوستان اگه حذف نشه بهتره
    منم اولين بار نميدونستم با چي بكشم ولي لايه ي اول رو براي محكم كاري بايد با دست كشيد
    تا خوب بچسبه ولايه ي دوم با هر چي كه سرش گرد باشه ميشه كشيد
    كه من تو تجربه ي اولم (پاشنه كش) گير آوردم با اون كشيدم و تا الان هم مشكلي نداشته.

دیروز یکی از بچه های سایت میگفت با سیب زمینی میکشن و این طوری خیلی صاف میشه ، حالا نمیدونم شوخی میکرد یا جدی میگفت . هر کسی که تو این کاره یه امتحانی بکنه . میگفت با انگشت و دست صاف و صیقلی نمیشه سطح چسب ، اما با یه تیکه سیب زمینی خیلی صاف از آب در میاد .
    با درود و سپاس فراوان : شهرام

سلام دوستان
    امروز داشتم يه آكواريوم كوچيك ميساختم براي امتحان
    يه گوشش رو با سيب زميني چسبوندم به نظر خودم خوب شده
    حالا بعد اينك خشك شد عكسش رو ميذارم

سلام،
    من با کارت تلفن امتحان کردم جواب میده کارت تلفن رو هر شکلی خواستی می تونی بچینی با هر عرضی با هر شکلی.

زندگی هدیه ای غیر قابل تصور است.

با سلام
    همه دوستان تجربیات خوبی رو ارایه کردن.جالب بود و ولی اگر تا حالا خودتون سفید کاری انجام داده باشید برا ابزار زدن از چوب یا فایبر کلاس استفاده میکنن و رو اون طرحشونو در میارن و ابزار تو سقف یا دیوار رو میزنن تو چسب زدن هم میشه اینکار رو انجام داد با تخته با کارت تلفن یا کارت خود پرداز سوخته طبق گفته ایمان میشه اینکار رو به بهترین نحو انجام داد البته من قبل از اینکه هر کدوم شیشه های اکواریم را بچسبونم برا اینکه شیشه کثیف نشه و من نخام با درد سر اونو بعد از چسب زدن پاک کنم حدود 1 الی 1.5 سانت مونده به هر کدوم از لبه های اکواریم رو با چسب کاغذی میپوشونم و لایه اول رو اول با انگشت و لایه های بعدی رو از طریق روش گفته شده چسب میکنم و بعد از پایان چسب کاری چسبای کاغدی رو میکنم.امتحان کنید خیلی تمیز و جالب در میاد.

نام
    ایلیا
    چسبوندم آکواریم های بزرگ 2 مرحله داره
    اول قبل از اینکه شیشه ها رو بذاریم زیرشون رو پز چسب می کنم و بعد شیشه ها رو روی هم می ذاریم و با انگشت صافش می کنیم
    1 ساعتی صبر می کنیم که شیشه ها خودشون رو بگیرن(البته قبلش چسب نواری هم میزنیم که جدا نشه
    بعد هم پر چسب می کنیمش (پر پر چون هر چی بیشتر باشه خودش حکم 1 پل زاویه ای رو داره) و خیلی راحت با کاردت مناسب روش میکشیم
    صاف صاف در می آد مثل آیینه
    دقیقا مثل آکواریم های خارجی تویه عکس ها
    هیچی کثیف کاری هم نداره و اصلا نیاز به هیچ چیز دیگه ای نداریم
    بعد 4 تا گوشه کف رو هم خوب پر چسب می کنم تا مطمئن بشیم(این تیکه کف زیاد لازم نیست دقت کنید هر چی بیشتر چسب بزنید بهتر چون میره زیر شن)
    بعد چند روز که چسب ها خشک شد و محک خودشو گرفت(بستگی به حجم چسب داره) اونوقت میریم سراغ گذاشتن پل ها
    نمی دونم شماها چرا اینقدر خودتون رو عذاب میدین
    1 بارم که شده کاردک رو امتحان کنید
    شاید بعدا براتون عکسشو گذاشتم
    همه با هم غریبن
    فقط چشارو بستن و چریدن
    آدما از کنار هم رد شدن ولی حتی همدیگه رو ندیدن
    به هم میگن عزیزم
    ولی شاید فقط از رو غریزه ست

نام
    ایلیا
    سلام به دوستان عزیز
    این هم از عکس کاردک که گفتم باهاش میشه خیلی خوب و راحت آکواریم ها رو چسب زد بدون هیچ دردسر و کثیف کاری
    فقط چند تا نکته رو بگم
    قبل از چسب کاری باید سطح کاردک رو خوب تمیز کنید و بشورید و خشک کنید
    و برای هر آکواریمی از کاردت مناسب خودش استفاده کنید
    یعنی کاردک کوچک برای آکواریم های کوچک که کمتر قطر چسبشون
    و کاردک بزرگ هم برای چسبوندن و صاف کردن آکواریم های بزرگ
    من روی عکس کوچک و بزرگش رو مشخص کردم که بهتر متوجه بشید
    و همچنین می تونید مناسب با آکواریمی که می خواید درست کنید کاردک مورد نظر خودتون رو از ابزار یراق ها تهیه کنید...
    همه با هم غریبن
    فقط چشارو بستن و چریدن
    آدما از کنار هم رد شدن ولی حتی همدیگه رو ندیدن
    به هم میگن عزیزم
    ولی شاید فقط از رو غریزه ست

من تازه یه اکواریوم دیگه ساختم بار اول رو با دست زدم ولی بار دوم رو با سیب زمینی امتحان کردم خیلی تمیز شد پیشنهاد میکنم شما هم امتحان کنید

نام
    امید
    سلام
    کسی از دوستان میدونه این باقی مانده چسبهای اضافی که روی شیشه می مونند و برجسته شدن را چگونه میشه از بین برد؟چون من اولین آکواریم را چسب زدم اما این چسبهای که از بغل انگشت بیرون زدن هم زیاد پخش شدن و هم برچسته شدن و شکل بدی رو ایجاد کردن!

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین