صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 56 از 56
    سلام من چند وقت پیش یه غذای دست ساز با دل مرغ و و کاهو و فلفل و سیر درست کردم و گذاشتم تو فریزر ولی امروز دادم به ماهیام که سیلور دالرن نخوردن بردن دهنشونو پس دادن چیکار کنم؟

کسی طرز تهیه میکس دل رو میدونه
    معمولا واسه همه ماهی ها مناسبه و میخورن
    من واسه رشد سریع بچه ماهی میخوام
    شنیدم میکس دل خیلی خوبه
    AG BOY

نقل قول نوشته اصلی توسط atreyas نمایش پست ها
    سلام من چند وقت پیش یه غذای دست ساز با دل مرغ و و کاهو و فلفل و سیر درست کردم و گذاشتم تو فریزر ولی امروز دادم به ماهیام که سیلور دالرن نخوردن بردن دهنشونو پس دادن چیکار کنم؟
    َسلام ماهیها اغلب از خوردن دل استقبال میکنن ولی افزودنیها هر چیزی نمیتونه باشه کاهو! یا سیر! نمیتونه میکس جالبی بشه استفاده از اسپرولینا یا کرولا بعنوان جلبک در ترکیب میکس بهتون پیشنهاد میکنم به جای سیر از عصاره سیر استفاده کنید آن هم هنگام غذادهی چند قطره توصیه میشه تا حدی که غذا رو تلخ نکنه دل گوساله به مراتب بهتره

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8413/ آکواریوم 800 لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتریmoitaba 1362

دوستان کسی طرز تهیه میکس دل رو نمیدونه ؟ کسی جواب نداد
    AG BOY

سلام دوستان

من به ماهی ها دل گوساله میدم

به این صورت که یه دل گوساله کامل میخرم معمولا بین 2 الی 2.5 کیلو هست چربی هاش رو سوا میکنم و چرخش میکنم
    بعد کل دل چرخ شده رو با یه حبه کوچیک سیر چرخ میکنم مخلوط میکنم میریزم توی پلاستیک فریزر با وردنه صافش میکنم که مثل لواشک خونگی بشه و میزارمش توی فریزر تا یخ بزنه و هر بار قسمتیش رو میدم به ماهیا

ولی خب جدیدا هزینه غذا شون یه مقدار داره میره بالا به سنبت تعداد ماهیا و بالا رفتن قیمت گوشت و ...

اصلا هم تمایل به دادن غذاهای تترا و گیاهی و اینا به ماهیام ندارم

به نظرتون ماهی میتونم بدم بهشون بخورن؟ ماهیای بزرگ مثل سفید و آزاد و یا غزل آلا که خردشون کنم و یا ماهی هایی مثل بچه ماهی های کپور و کولی و ...

هزینه شون به نسبت کمتر میشه
    ویرایش توسط Parazit Farshid : 09-25-2019 در ساعت 02:58 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Parazit Farshid نمایش پست ها
    سلام دوستان

من به ماهی ها دل گوساله میدم

به این صورت که یه دل گوساله کامل میخرم معمولا بین 2 الی 2.5 کیلو هست چربی هاش رو سوا میکنم و چرخش میکنم
    بعد کل دل چرخ شده رو با یه حبه کوچیک سیر چرخ میکنم مخلوط میکنم میریزم توی پلاستیک فریزر با وردنه صافش میکنم که مثل لواشک خونگی بشه و میزارمش توی فریزر تا یخ بزنه و هر بار قسمتیش رو میدم به ماهیا

ولی خب جدیدا هزینه غذا شون یه مقدار داره میره بالا به سنبت تعداد ماهیا و بالا رفتن قیمت گوشت و ...

اصلا هم تمایل به دادن غذاهای تترا و گیاهی و اینا به ماهیام ندارم

به نظرتون ماهی میتونم بدم بهشون بخورن؟ ماهیای بزرگ مثل سفید و آزاد و یا غزل آلا که خردشون کنم و یا ماهی هایی مثل بچه ماهی های کپور و کولی و ...

هزینه شون به نسبت کمتر میشه
    پروتیین، پروتیین دیگه. فرقی نمیکنه فقط چربی نداشته باشه. من اسفناج رو هم مینداختم تو آب داغ واسه مدت کوتاه بعد قاطی میگو میکردم با یکم آرد ذرت و فلفل قرمز و سیر.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

کلمات کلیدی این موضوع