صفحه 204 از 219 نخستنخست ... 104154194202203204205206214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,031 به 2,040 از 2188

نام
    j@v@d
    درود خدمت اساتید من یه واتر پمپ فرپلاست جدا خریدمفروشگاه آنلاین نسیم یاس - محصول -واتر پمپ اسمارت فرپلاستویه باکس تاپ فیلتر سوبو مدلwp1880f منظور از باکس یعنی همه چیزش بغیر از پمپش میخواستم از اساتید بپرسم ایا میشه از باکس سوبو با واتر پمپی که معرفی کردم درکنار هم بعنوان تاپ فیلتر استفاده کنم ممنون
    هر کس بد ما به خلق گويد ما چهره دل نمي خراشيم ما خوبي او به خلق گوييم تا هردو دروغ گفته باشيم
    شریعتی

مدیر بخش ساخت و اصول
    نگهداری آکواریوم

نام
    قاسم رحیمی
    نقل قول نوشته اصلی توسط ava0098ava نمایش پست ها
    درود خدمت اساتید من یه واتر پمپ فرپلاست جدا خریدمفروشگاه آنلاین نسیم یاس - محصول -واتر پمپ اسمارت فرپلاستویه باکس تاپ فیلتر سوبو مدلwp1880f منظور از باکس یعنی همه چیزش بغیر از پمپش میخواستم از اساتید بپرسم ایا میشه از باکس سوبو با واتر پمپی که معرفی کردم درکنار هم بعنوان تاپ فیلتر استفاده کنم ممنون
    سلام
    wp1880f قدرت ـش 880 لیتر در ساعت هست ولی این مدل اسمارت فرپلاست 300 لیتر در ساعت.میشه استفاده کرد ولی قدرت واتر پمپ کم هست.البته اگر گنجایش تانک زیاد نیست مشکلی نداره و قابل استفاده است.
    موفق باشید.

نام
    وحید
    سلام دوستان،،ببخشید ب جای شلنگ خود تاپ فیلتر از چی میتونم استفاده کنم؟؟لطفا اگه کسی تجربه إی در این زمینه داره راهنمایی کنه،ممنونم.

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.q نمایش پست ها
    سلام دوستان،،ببخشید ب جای شلنگ خود تاپ فیلتر از چی میتونم استفاده کنم؟؟لطفا اگه کسی تجربه إی در این زمینه داره راهنمایی کنه،ممنونم.
    شلنگ خودش مگه چه مشکلی داره؟

نام
    وحید
    نقل قول نوشته اصلی توسط 68crash نمایش پست ها
    شلنگ خودش مگه چه مشکلی داره؟
    آخه چون شلنگ خود تاپ فیلتر کوتاه بود دیگه مجبور شدم اون مخزن سرامیک و خود واتر پمپ رو در یک سمت آک بذارم و تو این حالت شلنگ رو نصف کردم ک جلوه بدی نده،حالا میخاستم مخزن رو در یه سمت بذارم و واترپمپ رو در ی سمت دیگه،مشکل شلنگ داشتم

نام
    j@v@d
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem rahimi نمایش پست ها
    سلام
    wp1880f قدرت ـش 880 لیتر در ساعت هست ولی این مدل اسمارت فرپلاست 300 لیتر در ساعت.میشه استفاده کرد ولی قدرت واتر پمپ کم هست.البته اگر گنجایش تانک زیاد نیست مشکلی نداره و قابل استفاده است.
    موفق باشید.
    استاد رحیمی من این واتر پمپ رو http://nasimeyas.com/product/1122/%D...A7%D8%B3%D8%AAدریافت واستفاده کردم واقعا ضعیف بود هرچند اروپائی وشیک هستش ولی ضعیف بودش به همین دلیل این واتر پمپ رو سفارش دادم[/B] فروشگاه آنلاین نسیم یاس - محصول -واتر پمپ مدل WP600 شرکت بابل مگاس
    هر کس بد ما به خلق گويد ما چهره دل نمي خراشيم ما خوبي او به خلق گوييم تا هردو دروغ گفته باشيم
    شریعتی

نام
    کیو
    آخه چون شلنگ خود تاپ فیلتر کوتاه بود دیگه مجبور شدم اون مخزن سرامیک و خود واتر پمپ رو در یک سمت آک بذارم و تو این حالت شلنگ رو نصف کردم ک جلوه بدی نده،حالا میخاستم مخزن رو در یه سمت بذارم و واترپمپ رو در ی سمت دیگه،مشکل شلنگ داشتم
    از لوله سیفون دیده ام که استفاده کرده اند.

مدیر بخش ساخت و اصول
    نگهداری آکواریوم

نام
    قاسم رحیمی
    سلام
    از شلنگ های شفاف موجود در ابزار آلاتی ها می تونید استفاده کنید.
    موفق باشید.
    استاد رحیمی من این واتر پمپ رو فروشگاه آنلاین نسیم یاس - محصول -واتر پمپ اسمارت فرپلاستدریافت واستفاده کردم واقعا ضعیف بود هرچند اروپائی وشیک هستش ولی ضعیف بودش به همین دلیل این واتر پمپ رو سفارش دادم[/B] فروشگاه آنلاین نسیم یاس - محصول -واتر پمپ مدل WP600 شرکت بابل مگاس
    سلام
    بابل مگاس(یا بابل مگوس) انتخاب بهتری هستش.انشالله که جوابگوی کار ـتون باشه.
    موفق باشید.

نام
    j@v@d
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem rahimi نمایش پست ها
    سلام
    از شلنگ های شفاف موجود در ابزار آلاتی ها می تونید استفاده کنید.
    موفق باشید.

سلام
    بابل مگاس(یا بابل مگوس) انتخاب بهتری هستش.انشالله که جوابگوی کار ـتون باشه.
    موفق باشید.
    درود مجدد خدمت اساتید و درود ویژه خدمت استاد گل خودمون استاد رحیمی من با توجه به مخزن وواتر پمپی که تو سوال قبلی مطرح کردم واسه تاپ فیلترم استفاده کردم حالا پس از استفاده نتیجه عالی دادش ولی یه مشکلی دیگه بوجود اومده اون هم این هستش که قدرت این واتر پمپ بابل ماگوس واقعا زیاده و بوسیله وزن زئولیت ومدیاهای فسفات ونیترات گیر داخل کیسه. فشاراب داخل شیلنگ تاپ فیلتر رو مهار کردم و وقتی ازاد میشه شیلنگ فواره میزنه حالا وقتی از خونه خارج میشم فکرم پیش تاپ فیلتر می مونه استاد جان سوال مشخص من این هستش که چطوری جریان شدید اب داخل شلنگ حاصل از قدرت بالای واتر پمپ رو بگیرم یا شلنگ رو چطور داخل تاپ فیلتر گیر بندازم که خیالم از بابت نشتی ابی احتمالی راحت بشه؟
    شریعتی

درود مجدد خدمت اساتید و درود ویژه خدمت استاد گل خودمون استاد رحیمی من با توجه به مخزن وواتر پمپی که تو سوال قبلی مطرح کردم واسه تاپ فیلترم استفاده کردم حالا پس از استفاده نتیجه عالی دادش ولی یه مشکلی دیگه بوجود اومده اون هم این هستش که قدرت این واتر پمپ بابل ماگوس واقعا زیاده و بوسیله وزن زئولیت ومدیاهای فسفات ونیترات گیر داخل کیسه. فشاراب داخل شیلنگ تاپ فیلتر رو مهار کردم و وقتی ازاد میشه شیلنگ فواره میزنه حالا وقتی از خونه خارج میشم فکرم پیش تاپ فیلتر می مونه استاد جان سوال مشخص من این هستش که چطوری جریان شدید اب داخل شلنگ حاصل از قدرت بالای واتر پمپ رو بگیرم یا شلنگ رو چطور داخل تاپ فیلتر گیر بندازم که خیالم از بابت نشتی ابی احتمالی راحت بشه؟
    اگر امکانش هست سر شلنگ یک سه راهی بزارید و فشارشو نصف کنید نصف فشار برگرده توی تانک بطور مثال
    میتونید از بست هم استفاده کنید برای بستن شلنگ به تاپ فیلتر.

من هم همش ذهنم پلوی تاپ فیلتر هست وقتی نیستم خونه. تازه از شلنگ خودش استفاده کردم. ولی به نظرم خیلی سریع ممکنه پاره بشه یا سوراخ بشه