صفحه 78 از 78 نخستنخست ... 2868767778
نمایش نتایج: از 771 به 780 از 780
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosein21 نمایش پست ها
    سلام
    ماهی قرمزو اگه چند روز بزاریم تو قرنطینه و با دارو ونمک ازش نگهداری کنیم
    میشه به عنوان غذا بهش نگاه کرد و به ماهیا داد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosein21 نمایش پست ها
    الان چند وقته هر چی حشره رو زمین میبینم میندازم برا ماهیا
    ایا بنظرتون خطر انتقال هست
    سلام ماهی قرمز گزینه خوبی برای خوراک زنده نیست! چه از نظر اقتصادی چه انتقال بیماری بیشتر یه جفت یا بیشتر مولد گوپی نگه میدارن و از نوزادان گوپی برای خوراک استفاده میکنن
    توی محیط طبیعی اکثر ماهیها از حشرات هم تغذیه میکنن ولی ممکن برخی حشرات توی محیط آلوده ای باشن و باعث بروز برخی بیماریها یی بشن که تشخیص و درمانش کار آسانی نیست

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8413/ آکواریوم 800 لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتریmoitaba 1362

با سلام اخیرا یه آروانای کوچیک 10 سانتی سیلور برای آکواریوم پسرم خریدم . غذا خشک آزو خریدم اصلا نمی خوره (یعنی دهن میگیره بعدش میاندازدش بیرون ) فقط میگو خشک می خوره . نگرانشم چون به نظرم ضعیف شده . شنیدم باید بهش غذا زنده بدم . لطفا راهنمایی کنید چی بهش باید بدم . تو نواب کرم های درشت به نام سوپر ورم دیدم به نظرم خیلی درشت بود واسه این آروانا . لطفا دوستان راهنمایی کنید بنده رو این آروانا از دست نره چون پسرم خیلی دوستش داره . با تشکر .

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad araghi نمایش پست ها
    با سلام اخیرا یه آروانای کوچیک 10 سانتی سیلور برای آکواریوم پسرم خریدم . غذا خشک آزو خریدم اصلا نمی خوره (یعنی دهن میگیره بعدش میاندازدش بیرون ) فقط میگو خشک می خوره . نگرانشم چون به نظرم ضعیف شده . شنیدم باید بهش غذا زنده بدم . لطفا راهنمایی کنید چی بهش باید بدم . تو نواب کرم های درشت به نام سوپر ورم دیدم به نظرم خیلی درشت بود واسه این آروانا . لطفا دوستان راهنمایی کنید بنده رو این آروانا از دست نره چون پسرم خیلی دوستش داره . با تشکر .
    کلا اروانا بد غذاس. سخته عادت دادنش به غذای جدید. همون میگو خشک رو بهش بدین، به کرم خونی هم نه نميگه احتمالا. خوراک زنده زیاد جالب نیست از نظر بهداشتی ولی کرم میل ورم سایزش از سوپرورم کوچیکتره

نام
    StarFish
    میگو خشک باعث میشه ماهی مشکل پیدا کنه
    توی سایت نحوه درست کردن میکس دل گفته شده سرچ کنید
    کرم اصلا ندید ناقل بیماریه ماهی زنده هم همینطور
    از میگوی تازه و پاک شده میتونید استفاده کنید من هم به ماهیم میگو تازه پوست کنده میدم نه آب کثیف میشه نه ماهی غذا رو پس میزنه برای رشدش هم عالی

با تشکر . میگوی پاک شده تهیه کردم . به قطعات مناسب هم تقسیم کردم و انداختم داخل تانک . اما این قطعات رفتند پایین و رو سطح آب نموندند که آروانا اونها رو بخوره . ایا آروانا قطعات میگو را از کف تانک می خوره ؟ این که نخورد .

نام
    StarFish
    با تشکر . میگوی پاک شده تهیه کردم . به قطعات مناسب هم تقسیم کردم و انداختم داخل تانک . اما این قطعات رفتند پایین و رو سطح آب نموندند که آروانا اونها رو بخوره . ایا آروانا قطعات میگو را از کف تانک می خوره ؟ این که نخورد .
    چقد بدغذاست از کف تانک هم بخوره به مرور زمان باعث میشه افتادگی چشم پیدا کنه برای همین باید همون بالای آب سریع غذا رو بخوره
    ماهیتون توی شرایط استرس نبست؟ چند وقته انداختیش توی این اکواریوم؟ یکم بهش گرسنگی بده مجبور بشه بخوره اگر خیلی سرسختی کرد همون میکس دل درست کن مقدار خیلی خیلی کم بریز توی اکواریوم که اگر اونم نخورداب کثیف نشه معمولا اروانا از زمان ورود ب اکواریون جدید ۷ ۸ روز چیزی نمیخوره
    کنار ماهیتون ماهی وحشی دارید که بهش استرس وارد کنه؟

سلام و ممنون از توجهتون . سه تا دیسکس و چند تا کوریدوراس . . . این بدبخت ها هم کاری باهاش ندارند . فقط میگو خشک را خوب می خورد . خواستم میگو تازه را با نخ رو سطح آب نگه دارم نشد. . . .باز میگو رفت ته آکواریوم . . .فکر کنم باید با یه کلکی میگو را با نخ یا چیز دیگه ای رو آب نگه دارم . . . شما میگو را چطوز نکه می دارید که نره ته تانک ؟ اگر با دست نگه دارم ، میگیره از دست بخوره ؟
    ویرایش توسط behzad araghi : 03-06-2018 در ساعت 12:00 PM

نام
    StarFish
    سلام و ممنون از توجهتون . سه تا دیسکس و چند تا کوریدوراس . . . این بدبخت ها هم کاری باهاش ندارند . فقط میگو خشک را خوب می خورد . خواستم میگو تازه را با نخ رو سطح آب نگه دارم نشد. . . .باز میگو رفت ته آکواریوم . . .فکر کنم باید با یه کلکی میگو را با نخ یا چیز دیگه ای رو آب نگه دارم . . . شما میگو را چطوز نکه می دارید که نره ته تانک ؟ اگر با دست نگه دارم ، میگیره از دست بخوره ؟
    نهماهی من رو هوا میزنه میگو رو اگر خیلی سرسختی میکنه میگو خشک رو پنج شش دقیقه توی اب بخسیونید نرم بشه بدید میل کنه اما پوست و کله ی میگو رو جدا کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    نهماهی من رو هوا میزنه میگو رو اگر خیلی سرسختی میکنه میگو خشک رو پنج شش دقیقه توی اب بخسیونید نرم بشه بدید میل کنه اما پوست و کله ی میگو رو جدا کنید
    ممنون از توجهتون و وقتی که گذاشتید . در ضمن با پسرم رفتم نواب و به عنوان غذای زنده 20 تا گوپی کوچک خریدم انداختم تو تانک و فعلا مشغول نوش جان کردن اونهاست . . . در ضمن من تجربه آروانا نداشتم ولی به نظرم بهترین ماهی آکواریومی همین این هست . با تشکر

- - - Updated - - -

در ضمن فراموش کردم بگم که میگوی خشک ما رک انرژی هست و تا دست می زنیم کلا پودر می شه چطور پوست و کله اش را جدا کنیم ؟ بعد از خیس کردن ؟

ببخشید کسی درباره ی micro worm اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنید

صفحه 78 از 78 نخستنخست ... 2868767778