صفحه 376 از 391 نخستنخست ... 276326366374375376377378386 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,751 به 3,760 از 3906

نام
    مهدی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.j نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من قبلا از این گیاه لومینت مینور داشتم که برگها کاملا باز میشد اما الان مدتی هست که فقط به صورت توده ای زیاد میشن و دیگه برگ نمی دن ، ممنونم می شم راهنمایی م کنید .
    با تشکر از دوستان
    سلام . عكسي كه گذاشتي گياه ريكسيا هست . ريكسيا به نور زياد و دي اكسيد خوب نياز داره تا همه جا رو خوب پر كنه

2. تشکر cambyses, rn4j1m1, Hamid51, ghasem rahimi از نویسنده این پست تشکر کرده اند.

گیاه های من بعد از تعویض آب حالشون خوب میشه و فتوسنتز میکنن ولی بعد یک روز هیچی. و رشدشون بلکل متوقفه حتی باکومبا که گیاه سریع رشده.
    موندم مشکل از چیه؟

نام
    رضا جوان
    سلام .
    خواستم بدونم من سیستم co2 دست ساز دارم و میخواستم کف تانک رو کامل پوشش چمن بدم
    دوست دارم از مونته کارلو استفاده کنم ولی نمیدونم جواب میده یا نه
    ارتفاع تانکم 55 هست و طولش 120 دو تا led مارک sobo 120 سانتی دارم و بستر هم میخوام آمازونیا استفاده کنم

آیا میشه مونته کارلو رو استفاده کنم ؟
    حالا اگه دیر تر هم رشد کنه مشکلی نیست فقط خراب نشه کافیه

و سوال بعد
    این بذر های چمن چطوره ؟
    آیا چیزی توی مایه های مونته کارلو در میاد ؟
    و موندگاریشون چطوره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi3000 نمایش پست ها
    سلام . عكسي كه گذاشتي گياه ريكسيا هست . ريكسيا به نور زياد و دي اكسيد خوب نياز داره تا همه جا رو خوب پر كنه
    سلام ، خیلی ممنونم از اینکه راهنمایی کردید این خزه ریکسیا که شما فرمودید من نداشتم اصلا و اگرم هست نمی دونم از کجا اومده ... پس اون گیاه رو آبی ها چی بودن دقیقا به همین شکل بود که باز می شد و تبدیل به برگ های سه تایی می شد ....دقیقا اسمش م لیمنا مینور هست ...و سوال دوستمونو منم دارم زوری ک سیفون میکنم فتوسنتز خوبی دارم و فرداش دیگه نه...
    با تشکر از لطف شما

نام
    j@v@d
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.j نمایش پست ها
    سلام ، خیلی ممنونم از اینکه راهنمایی کردید این خزه ریکسیا که شما فرمودید من نداشتم اصلا و اگرم هست نمی دونم از کجا اومده ... پس اون گیاه رو آبی ها چی بودن دقیقا به همین شکل بود که باز می شد و تبدیل به برگ های سه تایی می شد ....دقیقا اسمش م لیمنا مینور هست ...و سوال دوستمونو منم دارم زوری ک سیفون میکنم فتوسنتز خوبی دارم و فرداش دیگه نه...
    با تشکر از لطف شما
    خوش بحالت من با پول دنبال خزه ریکسیا هستم شما نمیدونی از کاج تو تانکت سبز شده!!!
    هر کس بد ما به خلق گويد ما چهره دل نمي خراشيم ما خوبي او به خلق گوييم تا هردو دروغ گفته باشيم
    شریعتی

نقل قول نوشته اصلی توسط ava0098ava نمایش پست ها
    خوش بحالت من با پول دنبال خزه ریکسیا هستم شما نمیدونی از کاج تو تانکت سبز شده!!!
    سلام کجا هستی داداش اگر نزدیکی بیا بهت میدم اصلا قابل نداره ... ولی واقعا نمی دونم از کجا اومده هنوزم فکر میکنم گیاه روآبی باشه که رشدش کامل نمیشه

8. تشکر ava0098ava از نویسنده این پست تشکر کرده اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezajavan نمایش پست ها
    سلام .
    خواستم بدونم من سیستم co2 دست ساز دارم و میخواستم کف تانک رو کامل پوشش چمن بدم
    دوست دارم از مونته کارلو استفاده کنم ولی نمیدونم جواب میده یا نه
    ارتفاع تانکم 55 هست و طولش 120 دو تا led مارک sobo 120 سانتی دارم و بستر هم میخوام آمازونیا استفاده کنم

آیا میشه مونته کارلو رو استفاده کنم ؟
    حالا اگه دیر تر هم رشد کنه مشکلی نیست فقط خراب نشه کافیه

و سوال بعد
    این بذر های چمن چطوره ؟
    آیا چیزی توی مایه های مونته کارلو در میاد ؟
    و موندگاریشون چطوره ؟
    با اجازه ی اساتید من تجربه ی خودمو میگم.
    با شرایط مشابهت چمن مویی و مونت کارلو کار کردم. مونت کارلوها رو که دیدی.. سرحالن و رشدشون خوبه. مویی ها هم عالی بودن. تنها مساله ال ای دی سوبو هست که فکر میکنم واست مشکل ساز باشه. بهتره تی5 بگیری یا حتی اف پی ال از سوبو خیلی بهتر جواب میده.
    در مورد بذر بنظرم اصلا دور و برش نرو. فقط ماه اول قشنگه و بعد از اون قد میکشن و به قول بچه ها مث یونجه میشن و زیبایی خودشونو از دست میدن. منم یه مقدار کاشته بودم ولی چن روز پیش ازشون خسته شدم و جمعشون کردم و مونت کارلو کاشتم بجاش
    اینم عکسش:
    20161226_013506-jpg

10. تشکر cambyses, Mahdi3000, rezajavan از نویسنده این پست تشکر کرده اند.

نام
    علی
    سلام وقت بخیر دوستان من یک اکواریوم پلت راه اندازی کردم با تعدادی ماهی برای زیبایی

بستر 3 کیلویی تهیه کردم و انواع گیاه یک گیاه که فکر میکنم شقایق هست برق قرمز و سبز داره داره برگ هاش میریزه قرص co2 مصرف میکنم روزی 1 دونه توی آب میریزم عکس اکواریوم رو برایتون میزارم یک سوال دیگه در طول روز که گیاهان اکسیژن تولید میکنند پمپ رو خاموش میکنم و یک قرض co2 میندازم توی آب شب ها پمپ رو روشن میکنم چراغ led هم دارم باز هم ممنون میشم راهنمایی کنید .

سلام من تو تانکم حلزون شاخ دار دارم تانک گیاهی الان چند روزه لارو هایی میبینم که سفید رنگن و خیلی کوچیک که تو تانک خیلی زیاد شدن و آب تانکمم با اینکه هفتگی سیفون میکنم و کود مایع و دی اکسید کربن استفاده میکنم جلبک سبز نقطه ایی دارم یعنی ممکنه حلزون شاخ دار ها تکثیر کرده باشن چون گیاها صدمه ندیدن و این لاروها دهنشون دقیقا شبیه حلزون شاخ داره خیلی کلافه شدم برای سبز شدن شیشه و جلبک سبز نقطه ایی نمیدونم چکار کنم الان نمیدونم این لارو سفید رنگ حلزونه شاخداره کیفیت آب رو تغییر میده الان راهنمای کنید چکار کنم.

نام
    مهدی
    نقل قول نوشته اصلی توسط tetra2008 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر دوستان من یک اکواریوم پلت راه اندازی کردم با تعدادی ماهی برای زیبایی

بستر 3 کیلویی تهیه کردم و انواع گیاه یک گیاه که فکر میکنم شقایق هست برق قرمز و سبز داره داره برگ هاش میریزه قرص co2 مصرف میکنم روزی 1 دونه توی آب میریزم عکس اکواریوم رو برایتون میزارم یک سوال دیگه در طول روز که گیاهان اکسیژن تولید میکنند پمپ رو خاموش میکنم و یک قرض co2 میندازم توی آب شب ها پمپ رو روشن میکنم چراغ led هم دارم باز هم ممنون میشم راهنمایی کنید .
    سلام . اگر پمپ هوا منظورتونه بله بهتره خاموش كنيد و فقط شبها روشن باشه تا ماهيها استفاده كنن

نقل قول نوشته اصلی توسط heathledger نمایش پست ها
    سلام من تو تانکم حلزون شاخ دار دارم تانک گیاهی الان چند روزه لارو هایی میبینم که سفید رنگن و خیلی کوچیک که تو تانک خیلی زیاد شدن و آب تانکمم با اینکه هفتگی سیفون میکنم و کود مایع و دی اکسید کربن استفاده میکنم جلبک سبز نقطه ایی دارم یعنی ممکنه حلزون شاخ دار ها تکثیر کرده باشن چون گیاها صدمه ندیدن و این لاروها دهنشون دقیقا شبیه حلزون شاخ داره خیلی کلافه شدم برای سبز شدن شیشه و جلبک سبز نقطه ایی نمیدونم چکار کنم الان نمیدونم این لارو سفید رنگ حلزونه شاخداره کیفیت آب رو تغییر میده الان راهنمای کنید چکار کنم.
    سلام . حلزون شاخدار در آب لبشور با شرايط خاص تكثير ميشه پس تخمهاي حلزون ديگه ايي بايد باشه . جلبكهاي روي شيشه رو حلزون شاخدار بايد بخوره .
    از لاروها عكس بزارين ببينيم چي هستن

14. تشکر cambyses, ghasem rahimi, rn4j1m1 از نویسنده این پست تشکر کرده اند.