صفحه 600 از 602 نخستنخست ... 100500550590598599600601602 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 5,991 به 6,000 از 6020
Like Tree69Likes

موضوع: سئوالات مربوط به فلاورهورن ( FlowerHorn )

[QUOTE=s@€€d;411420]
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein71123 نمایش پست ها
    سلام دوستان اساتید راجب این فلاور نظر بدید چه نژادی هست و ارزش کار کردن داره ؟ ممنون میشم زودتر پاسخ بدید

سلام..
    رد دراگون. کیفیت خوبی داره. نقشهاش کامل و این نمونه دراگون خالص نیستن و یه رگ هم از بلو پریل بردن! (نژاد جدید و به نوعی من دراوردیه اما خیلی زیباست! مخصوصا خالهای ابی وعمیق که در نژادهای دیگه کم دیده میشه) و ساخت تکثیرکنندگان داخلیست! فرم هد خوبی داره و استایل و فرم دهنش خوبه و فکها مماس هستن! اما دهن بزرگش پوزشو تا حدودی بدفرم کرده! مخصوصا اگه از جلو نگا کنی. (مشکلی نیست واین خصوصیت بارز این نژاد) سایز هدش گول زنندست و انگار خیلی استعاد هد داره و نوعی بیگ هد!! اما اینطور نیست! متاسفانه این نژاد هد خیلییی خوش فرمی دارن اما رشد هدشون اصلا جالب نیست! فک نمیکنم جز چند میل بیشتر هد سایز کنه!. در کل حتما براش استاری بخر تا از نهایت زیبایی خالهای ابی استفاده کنی. و حتما هامپی هد تایلند و سان رد هم مد نظر قرار بده اگه زمینه پشت رو عوض کنین و از شبرنگ ابی استفاده کنین، قول میدم تیرگی باله و دم و رنگ ولعابش خیلییی بهتر بشه!
    ممنون از توضیح کاملتون.حتما کارهایی که گفتید انجام میدم -کاش هدش هم بزرگ میشد ولی نسبت به فلاور قبلی بهتره -

2. تشکر s@€€d از نویسنده این پست تشکر کرده اند.

سلام دوستان لطفا درمورد این فلاور نظر بدین.ایا خوبه ؟ازرش رسیدگی داره؟میخوام بخرمش زودتر بگین [ATTACH=CONFIG]برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 20161231_171936.jpg
مشاهده: 3
حجم: 5.25 مگابایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 20161231_171918.jpg
حجم: 4.11 مگابایت112684[/ATTACH]
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 20161231_171941.jpg  

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20170106_101750.jpg
مشاهده: 2
حجم: 2.91 مگابایت
    سلام دوستان عزیز.. این فلاور رو دیروز خریدم گفتم ببینم چطوره؟سه بند انگشته رنگشم تیره شده هدشم نسبت به دیروز خوابیده واسه استرسش چکار کنم؟

نام
    Saeed

نام: collage.jpg
حجم: 1.03 مگابایت
    فلاور جدیدم نظر بدین .به نظر شما چقدر ارزش داره؟
    اندازش الان 3بنده
    چشم زرد هم هست

اضافه شده پس از 2 minutes :

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.o نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.. این فلاور رو دیروز خریدم گفتم ببینم چطوره؟سه بند انگشته رنگشم تیره شده هدشم نسبت به دیروز خوابیده واسه استرسش چکار کنم؟
    سلام دوست عزیز یه مقدار شن قهوه ای بریز یه گیاه مصنوعی برگ پهن بزار چند روز چراغ خاموش کن.در مورد فلاور استیلش خوبه اما فکر میکنم فیدر باشه نژادش و رنگ پاک کنه.
    ویرایش توسط ng021 : 01-06-2017 در ساعت 05:18 PM

6. تشکر Saeed.o از نویسنده این پست تشکر کرده اند.

همیشه سعی کنید حداقل از دو نمای مختلف از فلاورتون عکس بزارین تا بهتر بشه نظر داد ... به نظر من از این عکس چیز خاصی دیده نمیشه اما از نظر بدنی و طرح و نقش چشم من رو نگرفت .
    اندازش الان 3بنده
    چشم زرد هم هست

اضافه شده پس از 2 minutes :

سلام دوست عزیز یه مقدار شن قهوه ای بریز یه گیاه مصنوعی برگ پهن بزار چند روز چراغ خاموش کن.در مورد فلاور استیلش خوبه اما فکر میکنم فیدر باشه نژادش و رنگ پاک کنه.
    خوشم اومد ... از نظر طرح و خطوط فلاوری و نقاطی که روی بدنش هست به نظرم خیلی زیبا میشه ... حتما بهش رسیدگی کنین و به نظر میاد هد و استیلش عالی بشه ... مبارکتون باشه ... البته به نظر میاد کمی تیره هست که میتونه دلیلش استرس باشه و یا کیفیت بد آب باشه ... چرخه ی آب که طی بشه قطعا خیلی زیباتر میشه ! . انتخابتون خوب بوده . حتما شادابیش رو زیر نظر بگیرین که پر تحرک باشه و زیاد اینطرف اونطرف بره و یک جا نمونه ... غذاهای خوب شرکتی بهش بدین و مقدار کمی میگو که در عصاره ی سیر خیس خورده باشه ... همه ی غذاهایی که بهش میدین رو بخیسیونین ... به نظر من اگر بک گراند براش بزارین خیلی بهتره ... یک بک گراند تک رنگ آبی روشن براش بزار تا استرسش کم بشه . انتخاب خوبی بوده .

اضافه شده پس از 4 minutes :

اینم عکس فلاور صورت میمونی من که اسمش رو "مانکی" Monkey گذاشتم ...خوشحال میشم نظر دوستان رو در موردش بدونم .

نام: VIDEO0023.3gp_20170106_215110.687.jpg
مشاهده: 28
حجم: 29.4 کیلو بایت

نام: 00014.MTS_20170105_011651.218.jpg
مشاهده: 1
حجم: 258.3 کیلو بایت
    ویرایش توسط ghasem rahimi : 01-07-2017 در ساعت 02:10 AM

8. تشکر s@€€d از نویسنده این پست تشکر کرده اند.

نام
    سعید
    [
    اندازش الان 3بنده
    چشم زرد هم هست

[

سلام..

فلاور خیلی خوبیه و مبارکتون باشه... دو رگه.(کامفا و رددراگون) احتمالا رگ ازzzهم داشته باشه! تشخیص دقیق نژاد فلاورها این روزها به خاطر بازار رقابتی وسودجویی و بی فمری بعضی افراد و عدم اطلاع کافی از اصلاح نژاد یا کراس کردن و... که بعضا نسل غیر حرفه ای و چند نسلی به وجود میاره واقعا سخت شده. حتما بهس رسبدگی کنین اینده خیلییی خوبی داره. به قول دوستمون حتمااا از بکگرند ابی استفاده کنین تا نتیجه کار رو ببینین. اگه نمیخواین کف رو کامل شن بریزین حداقل از شن پلاستیکی، تیله پلاستیکی، کوزه یا تخته سنگ به عنوان پناهگاه براش بزارین تا دچار استرس نشه..
    ویرایش توسط s@€€d : 01-07-2017 در ساعت 02:15 AM

10. تشکر ng021, jimrako از نویسنده این پست تشکر کرده اند.

نام
    Saeed
    نقل قول نوشته اصلی توسط s@€€d نمایش پست ها
    [
    اندازش الان 3بنده
    چشم زرد هم هست

[

سلام..

فلاور خیلی خوبیه و مبارکتون باشه... دو رگه.(کامفا و رددراگون) احتمالا رگ ازzzهم داشته باشه! تشخیص دقیق نژاد فلاورها این روزها به خاطر بازار رقابتی وسودجویی و بی فمری بعضی افراد و عدم اطلاع کافی از اصلاح نژاد یا کراس کردن و... که بعضا نسل غیر حرفه ای و چند نسلی به وجود میاره واقعا سخت شده. حتما بهس رسبدگی کنین اینده خیلییی خوبی داره. به قول دوستمون حتمااا از بکگرند ابی استفاده کنین تا نتیجه کار رو ببینین. اگه نمیخواین کف رو کامل شن بریزین حداقل از شن پلاستیکی، تیله پلاستیکی، کوزه یا تخته سنگ به عنوان پناهگاه براش بزارین تا دچار استرس نشه..
    کامفا اف 2 هستش هیبرید با نیو پی ان شرایطش عالی هست داره حال میکنه با خودش.اف 2 یعنی ماده کامفا و نر یه نژاد دیگه باشه میشه اف 2 خط و خال های ریز هم نژاد نیو پی ان هست.ممنون از نظرت من اینو از تایلند برام اوردن بنظر شما چقدر میارزه و اینو تو نواب چند میدن؟

12. تشکر s@€€d از نویسنده این پست تشکر کرده اند.

سلام دوستان ممنونم از نظرتون... فلاورم زیادجنب جوش نداره غذا میخوره اما ارومه حرکت میکنه .. دمای اکواریوم 24 بخاطر سردیه بنظرتون؟مدفوشم قهوه ی

نام
    حسین
    سلام دوستان ممنونم از نظرتون... فلاورم زیادجنب جوش نداره غذا میخوره اما ارومه حرکت میکنه .. دمای اکواریوم 24 بخاطر سردیه بنظرتون؟مدفوشم قهوه ی
    درود
    دمای تانکتون خیلی کمه. مگه بخاری ندارید؟ دما رو بذارید روی 28 الی 30 درجه. وگرنه به احتمال زیاد مریض میشه. موفق باشی.

15. تشکر Saeed.o از نویسنده این پست تشکر کرده اند.

دمای آکواریوم رو روی 26 تا 28 تنظیم کن ! ... حتما به دو طرف فلاور نگاه کن و ببین آیا معده اش از دو طرف قرینه و یکنواخت هست یا نه ؟ ... اگر معده ی ماهی شما ورم داشته باشه و یا از یک طرف ورم داشته باشه و از یک طرف نداشته باشه هر کدام مشکل خاص خودشون رو دارن . اگر فلاور خودتون رو به تازگی خریدین اصلا نگران نباشین و بهش فرصت بدین تا با محیط اخت بشه ... حتما برای آکواریوم خود بک گراند بزار و حتی دیوار های جانبی رو با بک گراند بپوشون تا استرس ماهی کم بشه و راحت تر با محیط کنار بیاد ... اگر روزهای اولی هست که ماهی رو خریداری کردی تا جایی میتونی تلاش کن نور شدید روی ماهی نباشه و به قول خودمون ماهی این روزهای اول باید توی حال خودش باشه ... عجله نکنین ... حتی روزهای اول زیاد دنبال غذا دادن به ماهی نباش ... بزار ماهی اینقدر گرسنه بشه که با حرکات دست شما در مقابل آکواریوم به اینطرف و اونطرف حرکت کنه ... به جای علمی برخورد کردن بیشتر احساسی باهاش برخورد کن ... موارد نگهداری ماهی رو هم حتما رعایت کن و فیلتر بزار و کیفیت آب رو هم بالا نگه دار تا ماهی بهترین واکنش رو از خودش نشون بده ... من که الان تنها مشکلی که نسبت به فلاور خودم دارم اینه که از نظر آکواریومی آکواریوم مناسب از نظر حجمی ندارم و باید آکواریوم مناسب تهیه کنم .

17. تشکر s@€€d از نویسنده این پست تشکر کرده اند.