صفحه 221 از 221 نخستنخست ... 121171211219220221
نمایش نتایج: از 2,201 به 2,208 از 2208
    مدیر بخش
    اختصاصی دیسکس

نام
    ali
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behii نمایش پست ها
    با سلام
    7تا دیسکس داشتم دوتاشون نمیدونم چرا یه دفعه ای دیدم ماهیا بد شنا میکنن وارونه شدن یک روز کف اک خوابیدن بعدش مردن الان حدود یک ماه از روش دارهومیگذره باز یکی از ماهیا دقیقا اونجوری داره میشه رو بدنش هیچ علایم بیماری نیست دیروز قشنگ شنا میکرد واسه غذا هم خیلی خوب میومد بالا لطفا راهنمایی کن من اینو چه جوری درمان کنم اصلا این مریضیش چیه .مرسی
    سلام
    همینجوری بدون دلیل که نمیشه
    یا ماهی جدید اضافه کردین، یا میزان تعویض اب کمه، یا اب تانکتون برق داره، یا ماهیاتون مدت ها است که دچار بیماری داخلی هستن و شما ازش بی خبرین و الان داره تلفات میده یا ..... که به نظرم علت اخری از بقیه مهم تره
    مطالب مفید درباره ماهی و آکواریوم را در پیج ما دنبال کنین
    Instagram:ParsDiscus
    Telegram:@Pars_Discus

با سلام
    امروز دیدم یکی از ماهی هام مدوفش دراز بود و آویزان ولی سفید نبود کرمی مانند بود آبا این علاییم انگل روده ای است در ضمن از اول کمی گوشه گیر بود و هست ولی موقع غذا دادن به دیگر ماهی ها امان نمی ده لطفا راهنمایی کنید . اگر انگل روده ای است چکار کنم آیا امکان داره بقیه ماهی ها هم دچار بشن ؟؟؟؟

مدیر بخش
    اختصاصی دیسکس

نام
    ali
    نقل قول نوشته اصلی توسط khani نمایش پست ها
    با سلام
    امروز دیدم یکی از ماهی هام مدوفش دراز بود و آویزان ولی سفید نبود کرمی مانند بود آبا این علاییم انگل روده ای است در ضمن از اول کمی گوشه گیر بود و هست ولی موقع غذا دادن به دیگر ماهی ها امان نمی ده لطفا راهنمایی کنید . اگر انگل روده ای است چکار کنم آیا امکان داره بقیه ماهی ها هم دچار بشن ؟؟؟؟
    سلام
    اگه هم رنگ غذایی که میخورده باشه، مشکلی نداره اما اگه یه رنگ دیگه متمایل به سفید باشه احتمال وجود انگل هست

با سلام
    امروز یکی از دیسکس هام دیدم مدفوعش دراز و کمی مایل به سفید است خیلی نگرانم که بقیه ماهی ها هم مریض بشون اکه این ماهی انگل روده ای گرفته آیا امکان داره بقیه ماهی ها هم بگیرن یا نه دوم اینکه فعلا غذا می خوره توی میکس دل داروی میترانیدوزال قاطی کنم بدم بخورن آیا مشکلی پیش نمی آید تورو خدا راهنمایی کنید . ممنون از لظفتان

مدیر بخش
    اختصاصی دیسکس

نام
    ali
    با سلام
    امروز یکی از دیسکس هام دیدم مدفوعش دراز و کمی مایل به سفید است خیلی نگرانم که بقیه ماهی ها هم مریض بشون اکه این ماهی انگل روده ای گرفته آیا امکان داره بقیه ماهی ها هم بگیرن یا نه دوم اینکه فعلا غذا می خوره توی میکس دل داروی میترانیدوزال قاطی کنم بدم بخورن آیا مشکلی پیش نمی آید تورو خدا راهنمایی کنید . ممنون از لظفتان
    سلام
    احتمال انتقال وجود داره
    اگه میکس دل میخوره، مترونیدازول رو باهاش قاطی کنین ولی بیش از اندازه نزنین که تلخ میشه و دیگه نمیخورن

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mohebbi نمایش پست ها
    سلام
    احتمال انتقال وجود داره
    اگه میکس دل میخوره، مترونیدازول رو باهاش قاطی کنین ولی بیش از اندازه نزنین که تلخ میشه و دیگه نمیخورن
    با سلامی دوباره در وحله ی اول واقعا تشکر می کنم از بابت وقتی که می گذارید و جواب می دهید .سوالم اینه که ظاهرا دیگه غذا نمی خوره گوشه گیر شده چکار کنم و واسه بقیه ماهی ها توی غذایشان مترانیدوزال قاطی کنم یا نه آیا با تعویض مکرر آب نمی دونم با بالا بردن درجه آب و یا اضافه کردن نمک می تونم درمان کنم یا نه لطفا راهنمایی کنید با تشکر . عکسش رو هم خدمتتون فرستادم ممنون .
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 20180424_214756.jpg   20180424_214739.jpg  

مدیر بخش
    اختصاصی دیسکس

نام
    ali
    با سلامی دوباره در وحله ی اول واقعا تشکر می کنم از بابت وقتی که می گذارید و جواب می دهید .سوالم اینه که ظاهرا دیگه غذا نمی خوره گوشه گیر شده چکار کنم و واسه بقیه ماهی ها توی غذایشان مترانیدوزال قاطی کنم یا نه آیا با تعویض مکرر آب نمی دونم با بالا بردن درجه آب و یا اضافه کردن نمک می تونم درمان کنم یا نه لطفا راهنمایی کنید با تشکر . عکسش رو هم خدمتتون فرستادم ممنون .
    سلام
    بخش زیر رو مطالعه کنین
    انگل های روده ای و شیوه های درمان

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_mohebbi نمایش پست ها
    سلام
    بخش زیر رو مطالعه کنین
    انگل های روده ای و شیوه های درمان
    با سلامی دوباره بنده شهرستانم سولفات منیزیوم پیدا نمی کنم برای درمان دیسکس چکار کنم آیا استفاده نکنم می تونم تنها با مترونیدازول جواب بگیرم یا نه ؟
    با تشکر

صفحه 221 از 221 نخستنخست ... 121171211219220221