صفحه 83 از 83 نخستنخست ... 3373818283
نمایش نتایج: از 821 به 829 از 829

نقل قول نوشته اصلی توسط phenom نمایش پست ها
    اگر اکواریوم شما فضای باز ( فقط شن و نه چیز دیگه ) داره نگهداری کوریدوراس مشکلی نیست .
    تانک گیاهی چندین مدل ( منظورم چیدمان نیست ) داره و در مورد همه انها نمیشه یه نسخه پیچید .
    مثلا اکواریوم مثل آواتار من به درد کوریدوراس نمیخوره /
    ممنونم از پاسخ زيباتون درسته كوريدوراس به فضاي كافي شن نياز داره

- - - Updated - - -

پس اگه واسه پلنت كامل كار شده بخوام بگيم فكر كنم اينا خوب باشن:

کت اتو،سیامی،میگو امانو،کت لیزارد،کت پوزه بوته ای،کت برنز،کت سفره ای (لوچ پروانه ای)

باز دوستان اگه اشتباه ميكنم بگن و اينكه به نظرتون كدومشون واقعا بهترن؟

مدیر بخش گیاهان آکواریومی

نقل قول نوشته اصلی توسط H-A نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخ زيباتون درسته كوريدوراس به فضاي كافي شن نياز داره

- - - Updated - - -

پس اگه واسه پلنت كامل كار شده بخوام بگيم فكر كنم اينا خوب باشن:

کت اتو،سیامی،میگو امانو،کت لیزارد،کت پوزه بوته ای،کت برنز،کت سفره ای (لوچ پروانه ای)

باز دوستان اگه اشتباه ميكنم بگن و اينكه به نظرتون كدومشون واقعا بهترن؟
    دوست عزیز در زمینه نگهداری ماهی ما باید زیست جایگاه ( Biotop) ان توجه کنیم . ماهی های تانک گیاهی هم
    هر کدام زیست جایگاه خود را دارند و صرف اینکه در رسته ماهی های مناسب تانک گیاهی هستند به این معنی
    نیست که همه انها را میشود در کنار هم نگه داشت . مثلا کت سفره ای مناسب تانک با جریان اب سرد بالا است
    بقیه را هم خودتون سرچ کنید ./

نقل قول نوشته اصلی توسط phenom نمایش پست ها
    دوست عزیز در زمینه نگهداری ماهی ما باید زیست جایگاه ( Biotop) ان توجه کنیم . ماهی های تانک گیاهی هم
    هر کدام زیست جایگاه خود را دارند و صرف اینکه در رسته ماهی های مناسب تانک گیاهی هستند به این معنی
    نیست که همه انها را میشود در کنار هم نگه داشت . مثلا کت سفره ای مناسب تانک با جریان اب سرد بالا است
    بقیه را هم خودتون سرچ کنید ./
    درسته ممنونم ازتون منظور منم نگهداريه همشون با هم نبود

نام
    حسین
    سلام
    من میخوام توی اکواریومم ۱ جفت گوپی فول بلک با 1جفت میگو رد چری ۱ جفت گوپی معمولی بندازم اینا باهم سازگارن؟

سلام دوستان من توی اکواریومم گوپی دارم خیلی دنبال خزه جاوا موس(برای این ک بچه گوپیا رو بتونه قایم کنه ک خورده نشن) گشتم از اخر پیدا کردم ولی طرف میگ بایدco2 داشته باشی درسته یا ن

نام
    Plankton
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1hosin نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام توی اکواریومم ۱ جفت گوپی فول بلک با 1جفت میگو رد چری ۱ جفت گوپی معمولی بندازم اینا باهم سازگارن؟
    سلام
    بله سازگار هستن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط beny_d نمایش پست ها
    سلام دوستان من توی اکواریومم گوپی دارم خیلی دنبال خزه جاوا موس(برای این ک بچه گوپیا رو بتونه قایم کنه ک خورده نشن) گشتم از اخر پیدا کردم ولی طرف میگ بایدco2 داشته باشی درسته یا ن
    سلام
    مشکلی نیست میتونید در نبود co2 از خزه جاوا موس یا خزه کریسمس استفاده کنید
    معرفی انواع ماهیان زینتی در اینستاگرام من : faezeh.aqua
    آکواریوم گیاهی من
    آکواریومه فائزه

سلاممممممم

- - - Updated - - -

از همه عزیزان خواهش میکنم به سوالای بنده با کمی حوصله بیشتر جواب بدن ...

حدود ۲ سال آک کوچیک داشتم با ماهی قرمز و گوپی... والان میخوام بزرگشو راه بندازم
    ۱- من آکواریوم در ابعاد ۱۲۰*۳۵*۶۰ سانتی دارم که خیلی خوب داخلشو تزئین کردم و میخوام ماهی های خوشگل و متنوع رنگی و سخت جون از لحاظ آبی و عمر داشته باشه و نهایت رشدشون ۷ یا ۸ سانتی باشه تهیه کنم اما نمیدونم چه ماهی هایی تهیه کنم؟؟؟؟
    ۲- میخوام راحت تخم ریزی داشته باشه و زیاد دنگ و فنگ نداشته باشه...
    ۳- آروم باشن و سازگار با هم باشن..
    خیلی مقاله و نظرات تو این سایت خوندم اما هنوز مطمئن نیستم درست باشه..

نظر خودم رو ۷ ،۸ تا این ماهی هاست:
    گوپی/مولی/سوارتر/پلاتی/تترا نئون/دانیوس/رامیزی/دیسکاس/انجل/کت فیش/رنگین کمانی/گورامی/بارب/ماکرو

بازم نظرات همه رو میخوام تا راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط OMR نمایش پست ها
    سلاممممممم

- - - Updated - - -

از همه عزیزان خواهش میکنم به سوالای بنده با کمی حوصله بیشتر جواب بدن ...

حدود ۲ سال آک کوچیک داشتم با ماهی قرمز و گوپی... والان میخوام بزرگشو راه بندازم
    ۱- من آکواریوم در ابعاد ۱۲۰*۳۵*۶۰ سانتی دارم که خیلی خوب داخلشو تزئین کردم و میخوام ماهی های خوشگل و متنوع رنگی و سخت جون از لحاظ آبی و عمر داشته باشه و نهایت رشدشون ۷ یا ۸ سانتی باشه تهیه کنم اما نمیدونم چه ماهی هایی تهیه کنم؟؟؟؟
    ۲- میخوام راحت تخم ریزی داشته باشه و زیاد دنگ و فنگ نداشته باشه...
    ۳- آروم باشن و سازگار با هم باشن..
    خیلی مقاله و نظرات تو این سایت خوندم اما هنوز مطمئن نیستم درست باشه..

نظر خودم رو ۷ ،۸ تا این ماهی هاست:
    گوپی/مولی/سوارتر/پلاتی/تترا نئون/دانیوس/رامیزی/دیسکاس/انجل/کت فیش/رنگین کمانی/گورامی/بارب/ماکرو

بازم نظرات همه رو میخوام تا راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز. امیدوارم بتونی اک زیبایی رو راه اندازی کنی و حتما بعد از راه اندازی کامل برای ما عکس بزار. ماهی هایی که شما نوشتی از چند نوع هستند با شرایط متفاوت. مثلا ماهی گوپی بهترین ماهی زنده زاست که هر ماه زایش داره اما دیسکاس یه ماهی تخمگذاز است که سرایط تخمگذاریش خیلی سخته و نباید زاید استرس بهش وارد بشه و خلاصه اگر همه اینها رو میخوای نگه داری کلا به غیر از گوپی و مولی و پلاتی بقیه رو به فکر تکثیر نباش. چون شرایط تکثیر رو براشون باید اماده کنی. تانکه جدا . اکواریوم رو که بزرگ کردی کار خوبی کردی ، چون تو تانک بزرگ تغییرات شیمیایی اب خیلی دیر انجام میشه اما شما قبل از اینکه ماهی بریزی تو اب به مدت سه هفته و بهتر چهار هفته صبر کن تا اکواریوم سیکلش رو طی کنه و بعد ماهی گرون قیمت بنداز. تو این چهار هفته فقط تعداد 7 تا ده تا ماهی زبرا که همه جا پیدا میشه بخر بریز تو تانک. تا به سیکل تانک کمک کنه. هیچگونه دارویی نریز که باکتری های مفید رو که دارن تولید میشن نکشه.
    یه نکته رو داشته باش. طول عمر ماهی هات رو همین سیکل اولیه اکواریوم کم یا زیاد میکنه. مخصوصا دیسکاس ها که تغییرات شیمیایی اب خیلی روشون تاثیر میزاره. ماهی هم میخواید اضافه کنی به تانک یه دفعه چهل تا ماهی رو با هم نخر بریز تو تانک. هفته ای 3 - 4 تا بخر و بریز تو تانک . ماهی هایی که نوشتی خوبه . فقط دیسکاس رو یک دونه نخر. اگز نهایت مشکل مالی داشتی دو تا رو بخر ولی بتونی 4 یا 5 تا بخری خیلی خوبه. چون دیسکاس ها تنهایی براشون ترسناکه و سکته میزنند.
    ضمنا صدر در صد - صدر در صد توجه داشته باش که حتما هفتگی 30 درصد اب را سیفون نمائید تا ماهی ها دچار مشکل نگردند
    ویرایش توسط saeedassadi : 11-28-2017 در ساعت 11:42 AM دلیل: یک نکته جا ماند

سلام من میخوام تو اکواریوم خودم
    ۲کت برنز ۲ گلد فیش (کوچک) چند تا گوپی با میگو رد ویلو با حلزون شیپوری مالزیایی نگهداری کنم مشکلی نیست؟

صفحه 83 از 83 نخستنخست ... 3373818283