صفحه 203 از 203 نخستنخست ... 103153193201202203
نمایش نتایج: از 2,021 به 2,030 از 2030
    مدیر بخش ساخت و اصول
    نگهداری آکواریوم

نام
    قاسم رحیمی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Abb@s نمایش پست ها
    سلام خدمت همه من یه فیلتر سطلی تترا 2400 خریدم یکم بنظرم صداش زیاده آیا هوا داره یا نه عادیه!!! فیلتر خوبی هست!!! نشانه های هوا داشتنش چیه ممنون میشم راهنمایی کنین
    سلام
    تترا نسبتاً یه مقدار پر صدا هست ولی برای صحت و درستی نحوه اتصالات و هواگیری میتونید یه سری به کلیپ های موجود در آپارت و یوتیوب بزنید.

نام
    سجاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Abb@s نمایش پست ها
    دوستان سلام خواهشن راهنمایی کنید میگن ایهام بهتره از تترا درسته!؟من اول 2213 گرفته بودم بعد یکی از دوستام گفت تترا بگیر رفتم با تترا2400 عوض کردم فیلتر خوبیه یا نه با پول این 2215 و 2217 ایهام میشد گرفت الان وصل کردم یکم صداش زیاده بنظرم. هوا گیریش چطوریه لطفا جواب بدید حجم تانکم 150 لیتره
    سلام شما برا حجم 150 لیتر 2400 میخوای استفاده کنی ؟ بنده تانکم 600 لیتره و از تترا 2400 استفاده میکنم اب تانک رو به تلاطم میندازه و ی خورده ماهیارو اذیت میکنه ، اب تانک شمارو ک چ عرض کنم همراه با ماهیا قورت میده کلا ، برای هر ابعاد تانکی فیلتر مناسب خودشو باید خرید نه قوی ترین ! 2400 برای 500 الی 1000 لیتر تانک استفاده میشه نه 150 لیتر ! بهترین فیلتر برای شما 2213 یا نهایت نهایت 2215 ، تترا 2400 فارغ از قدرت فوق العاده ش صدای موتورش کمی ازار دهندست ولی از لحاظ کیفیتی میشه گفت تقریبا در سطح ایهایمه البته اگر تترا شما محصول المان باشه نه تحت لیسانس !

3. تشکر Delafonte از نویسنده این پست تشکر کرده اند.

نام
    سجاد
    دوستان سلام ، امروز بعد از سرویس فیلتر متوجه شدم از شیر فلکه خروجی اب پمپاژ نمیشه و در اوردم ی خرده باهاش کار کردم ، خود شیر باز و بسته میشه ولی اون توپی داخلیش که وظفیه مسدود کردن جریان اب رو داره کلا بسته شده و همراه با خود شیر باز و بسته نمیشه ، راه حلی بنظرتون میرسه ؟

8zfp_photo_2017-10-06_18-38-25-jpg

مدیر بخش ساخت و اصول
    نگهداری آکواریوم

نام
    قاسم رحیمی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Oratet نمایش پست ها
    دوستان سلام ، امروز بعد از سرویس فیلتر متوجه شدم از شیر فلکه خروجی اب پمپاژ نمیشه و در اوردم ی خرده باهاش کار کردم ، خود شیر باز و بسته میشه ولی اون توپی داخلیش که وظفیه مسدود کردن جریان اب رو داره کلا بسته شده و همراه با خود شیر باز و بسته نمیشه ، راه حلی بنظرتون میرسه ؟
    یه مقدار بذاریدش داخل آبگرم زمانی هم که خواستید بازش کنید دسته سبز رنگ شیر رو به سمت پایین فشار بدید و بچرخونید.اگر برطرف نشد میتونید دست ساز با شیرهای ضربی یا خرگوشی(در آبیاری قطره های استفاده میشه)جایگزین کنید.
    ویرایش توسط ghasem rahimi : 10-21-2017 در ساعت 10:46 AM

6. تشکر Oratet, یوسف, rn4j1m1 از نویسنده این پست تشکر کرده اند.

نام
    سجاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem rahimi نمایش پست ها
    یه مقدار بذاریدش داخل آبگرم زمانی هم که خواستید بازش کنید دسته سبز رنگ شیر رو به سمت پایین فشار بدید و بپرخونید.اگر برطرف نشد میتونید دست ساز با شیرهای ضربی یا خرگوشی(در آبیاری قطره های استفاده میشه)جایگزین کنید.
    سلام اقای رحیمی ، ممنون ، ولی برطرف نشد مشکل ، انگار که شیر فلکه دیگه کنترلی روی ساچمه نداره ، یعنی شیر فکله باز و بسته میشه اما ساچمه داخلش ثابت بسته هست ، تابحال چنین اتفاقی اصن افتاده ؟ علتش چی میتونه باشه که شیر ورودی من دوباره ب این روز نیفته ، البته من موقع غذا دادن ماهیام شیر خروجی رو به حالت 45 درجه میبستم همیشه ک فشار کم بشه و ماهیا راحت تر غذا بخورن ...

مدیر بخش ساخت و اصول
    نگهداری آکواریوم

نام
    قاسم رحیمی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Oratet نمایش پست ها
    سلام اقای رحیمی ، ممنون ، ولی برطرف نشد مشکل ، انگار که شیر فلکه دیگه کنترلی روی ساچمه نداره ، یعنی شیر فکله باز و بسته میشه اما ساچمه داخلش ثابت بسته هست ، تابحال چنین اتفاقی اصن افتاده ؟ علتش چی میتونه باشه که شیر ورودی من دوباره ب این روز نیفته ، البته من موقع غذا دادن ماهیام شیر خروجی رو به حالت 45 درجه میبستم همیشه ک فشار کم بشه و ماهیا راحت تر غذا بخورن ...
    کیفیت پایین جنس،باز بست کردن های متوالی میتونه مهمترین دلیلش باشه.
    میتونید خودتون بسازید.تو بازار شیرهای متفاوت با قطر مناسب و مشابه به همین شیر فیلتر هست.

سلام میخوام یه فیلتر سطلی بخرم واسه اکواریوم خودم
    ابعادش
    طول ۶۰
    عرض۳۰
    بلندیش ۶۰ چی بهم میتونید معرفی کنید

ایهایم بهترینشه ، 2213 عالیه من دقیقا روی تانکم که همین سایزه بستم و اصلا کاری به آب ندارم

سلام
    برای اکواریوم به ایعاد 90*40*60 چه نوع فیلتر سطلی پیشنهاد میکنید
    ایهایم 2213 خوبه ولی نمی خوام اینقدر هزینه کنم ( قیمتش در حدوذ 295 هراز تومان است)

مدیر بخش ساخت و اصول
    نگهداری آکواریوم

نام
    قاسم رحیمی
    نقل قول نوشته اصلی توسط naatamam نمایش پست ها
    سلام
    برای اکواریوم به ایعاد 90*40*60 چه نوع فیلتر سطلی پیشنهاد میکنید
    ایهایم 2213 خوبه ولی نمی خوام اینقدر هزینه کنم ( قیمتش در حدوذ 295 هراز تومان است)
    درود
    میتونید از برندهای ارزان تری چون آتمن و جبو و سان سان استفاده کنید.
    قدرت پاورهد کمتر از 1500 لیتر در ساعت نباشه.

صفحه 203 از 203 نخستنخست ... 103153193201202203