صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 49 از 49

موضوع: twinstar ؟

نام
    محمد
    سلام دوستان خیلی شرمنده هستم درگیر کاری بودم نتونستم نتیجه کار رو بگم توری که وصل کردم جنسش از المینیوم نبود و خراب شد ولی چند روز بعد که خواستم عوضش کنم دیدم چون توری دوم از سیمش قطع شده بود این مشکل به وجود اومده واسه همین دوباره از همون جنس توری ساختمش روزی تقریبا دو الی سه ساعت روشنش میکردم داخل اکواریومی که گذاشته بودم یه شاخه بیدی انداختم و یه دونه گورامی هم گیاه سالمه هم ماهی توری هم شکننده شده این بار میخوام از جنس المینیوم استفاده کنم ولی گیرم نمیاد تا الان هم جلبکی ندیدم پشت پنجره هم گذاشتمش تا نور افتاب بهش بخوره ولی خدا رو شکر مثل اینکه جواب داده معذرت میخوام که یکم زیاد شد
    یه روز خوب داره میاد

من جنس توری از تیتانیوم گیر آوردم قراره برم مغازش و اصلش رو ببینم اگه از جنس و نوع مال خودم بود اعضا رو خبر می کنم و آدرس و تلفن مغازه رو همینجا اعلام می کنم شاید باور نکنید ده روزه درگیرم که محلشو پیدا کنم

پامنار کوچه سه راه دانگي پ226 جنب سنگکي
    اینم آدرس جایی هست که توری تیتانیومی داره دقیقا همونی هست که من حاضریشو خریدم .

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط darvish1024 نمایش پست ها
    من جنس توری از تیتانیوم گیر آوردم قراره برم مغازش و اصلش رو ببینم اگه از جنس و نوع مال خودم بود اعضا رو خبر می کنم و آدرس و تلفن مغازه رو همینجا اعلام می کنم شاید باور نکنید ده روزه درگیرم که محلشو پیدا کنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط darvish1024 نمایش پست ها
    پامنار کوچه سه راه دانگي پ226 جنب سنگکي
    اینم آدرس جایی هست که توری تیتانیومی داره دقیقا همونی هست که من حاضریشو خریدم .
    سلام
    لطفا پس از ساخت نیجه ی کار رو برامون گزارش کن.
    ممنون

نام
    مهدی
    سلام
    لطفا عکس هم بذار و قیمت رو اعلام کن
    موفق باشی
    به می عمارت دل کن که ای جهان خراب
    برآن سر است که از خاک ما بسازد خشت

سلام دوستان میشه بگید حالا ما چکارکنیم این دستگاه کارایی داره بخریم یا نه پدرمونو در اوردن این جلبک ها؟

با سلام خدمت عزيزان و تشكر بخاطر شركت كردن تو بحث مكانيسم و نحوه عملكرد استريلايزر ساخت كمپاني twinstar كه ظاهرا انحصاري هم هست بايد عرض كنم بعد از مطالعه مطالب اين چند صفحه به اين نتيجه رسيدم كه تلاشمو براي ساختش ادامه ندم هرچند نمونه اي كه بنده در عرض 20 دقيقه ساختم از نظر توليد حباب از نمونه اصليش كم نداره اما بقول دوستان نكته هاي زيادي پشتش ميتونه باشه كه استفاده ازشو ميبره زير سوال!! ما حباب رو ميبينيم شركت twinstar پيچش حباب رو
    براي ساختش هم از توري آلومينيومي فيلتر هود استفاده كردم بطوريكه دو قطعه به ابعاد 7*4 سانتيمتر بريدم و با فاصله 3 ميليمتر ازهم (توسط اسپيسر عايق) به ولتاژ شارژر لپ تاپ متصل كردم.البته فعلا در 2 تايم نيم ساعتي روشنش كردم و هنوز به مرحله جذب رسوب و يا سست شدن توري ها نرسيدم.نا گفته نماند بار اول با توري آهني امتحان كردم ولي نتيجشو نگم بهتره :)))
    اگرم كسي خواست عكسشو ميذارم.
    با توجه به فرمايشات دوستان به اين نتيجه رسيدم كه يا نكته در نوع فلز توريه (بدليل : 1-استحكام و مقاومت در برابر اكسيد شدن يا 2- واكنش با آب و آزاذ شدن گازهاي بخصوص با مقادير مشخص) يا نكته در زمان روشن و خاموش شدنشه و يا همش با هم.وگرنه از نظر كميت حباب هيچ نكته اي نداره.

سلام خدمت دوستان
    بلاخره چیکار کردین تونستین جواب بگیرین بعضی ها تو این انجمن حتی حیفشون می یاد جواب ادم رو بدن هر چند از وقتی که تلگرام اومده کسی انجمن نمی یاد که

نام
    alireza
    سلام دوستان
    منم تصادفی تو سایت یوتیوب با این دستگاه اشنا شدم و تصمیم گرفتم که بسازمش. تو نگاه اول خیلی ساده اس ولی یه نکات مهمی داره.
    با اطلاعاتی که تونستم پیدا کنم فهمیدم این دستگاه کارش یونیزه کردن ابه که به پارامتر orp /ph ربط داره،
    و با اطلاعاتی که داشتم شروع به ساختش کردم که نتیجه ام گرفتم و عالی کار میکنه ! به جرات میتونم بگم تو این مدت کم نصف جلبکام از بین رفتن!! و سنگ و شیشه هام هر روز دارن تمیز تر میشن
    و این که من براش به مدارم طراحی کردم که دقیقا مشابه نسخه اصلی باشه و چیزی کم نداشته باشه

اینم عکس دستگاه
    imag1947_1.jpg
    ویرایش توسط rn4j1m1 : 02-11-2018 در ساعت 02:58 AM دلیل: فروش توی بخش های آموزشی به هر شکلی ممنوع هست

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345