صفحه 11 از 413 نخستنخست ... 9101112132161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 4121

سلام رفيق
    فكر نكنم اين غذا آبو زياد خراب كنه ! بايد خيلي كم بريزي تو آب . مغز ميگو رو تا حالا امتحان نكردم . فيلتر زير شني منم استفاده نميكنم . آفتاب هم نذار مستقيم بتابه به اكواريومت . با هفته اي يه بار غذا دادن با ماهي هم موافق نيستم من حداكثر يه در ميون ميدم . برا شادابي ماهي اگه مقدار غذايي كه ميريزي تو آب كم باشه و آب تميز و پر اكسيژني هم داشته باشي ماهيات شاداب ميمونن . سيفون كردن آب رو هم فراموش نكن .
    حقیقت گفت مرا برهنه بگذارید و پیرایه بر من مبندید زیرا من هیچگاه از برهنگی خود شرمسار نیستم....

سلام..
    من یه آکواریوم 100*30*50 دارم که 2 بارب حلب متوسط- 2رزی بارب -1 تایگر بارب - 3 پنکوسی - 1 دالر - 2 سیلور شارک - 1 لجن خوار - 1 کری دراس
    داخلش قرار داره.سایز همه ی ماهیام به غیر از حلب ها همگی کوچک هستند.

من مشکلی ندارم.فقط میخواستم 7 تا 10 روز برم مسافرت و کسی نیست توی خونه که به این ها غذا بده.میخوام بدونم آیا توی این مدت ماهی ها غذا نخورند می میرند؟از یه ماهی فروشی سوال کردم گفت تا 4 روز اگه غذا نخورن می میرن.حالا توی این موندم که این ماهی ها رو چی کار کنم؟
    می میرن؟نمیمیرن؟چه مشکلی هست؟بهترین راه حلش چیه؟
    ممنون و متشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط casedl
    سلام..
    من یه آکواریوم 100*30*50 دارم که 2 بارب حلب متوسط- 2رزی بارب -1 تایگر بارب - 3 پنکوسی - 1 دالر - 2 سیلور شارک - 1 لجن خوار - 1 کری دراس
    داخلش قرار داره.سایز همه ی ماهیام به غیر از حلب ها همگی کوچک هستند.

من مشکلی ندارم.فقط میخواستم 7 تا 10 روز برم مسافرت و کسی نیست توی خونه که به این ها غذا بده.میخوام بدونم آیا توی این مدت ماهی ها غذا نخورند می میرند؟از یه ماهی فروشی سوال کردم گفت تا 4 روز اگه غذا نخورن می میرن.حالا توی این موندم که این ماهی ها رو چی کار کنم؟
    می میرن؟نمیمیرن؟چه مشکلی هست؟بهترین راه حلش چیه؟
    ممنون و متشکر
    سلام دوست عزیز
    اگر تو این مدت غذا نخورن مطمئن باش میمیرن. بده به یکی از دوستات نگهداره یا واسشون از این غذاهای مسافرتی بگیر البته باید لجن خورتو برداری چون همشو میخوره یا از دستگاه غذا دهی اتوماتیک گیری.یا کسی از دوستان یا فامیل قابل اعتمادو آموزش بده تا به ماهیات غذا بد تو این مدت روزی یه بار غذا بده کافیه اما یکم بیشتر از روزای دیگه.
    بهترین راه حلش اینکه با خودت ببریشون اونام دل دارند. یادت نره فیلترو پمپ روشن بزاری
    سوال دیگه هست در خدمتیم

سلام
    با اجازه مدیر
    این پست دادم که فقط پست مربوط بیاد تو دید که دوستان اشتباه سوالاتشون جای دیگه نپرسن.
    با احترام
    امضاء بلد نيستم http://s2.img7.ir/ovVas.jpg ميزنم
    (0_0)

سلام..
    من یه آروانا سیلور گرفتم + یه پولی یا همون آذرخش..
    اینا غذاشون چیه؟؟بهترین چیزی که میخورن چی هست؟
    بهشون چی بدم که بخورن؟ 8)

سلام..
    من یه آروانا سیلور گرفتم + یه پولی یا همون آذرخش..
    اینا غذاشون چیه؟؟بهترین چیزی که میخورن چی هست؟
    بهشون چی بدم که بخورن؟ 8)
    سلام
    اول يه سوال من خودم بپرسم كه اينا سازگار هستن يا نه ؟
    آذرخش رو نميدونم ولي به آروانا ميتوني غذاهاي زنده مثل حشرات و هزار پا و ... بدي . دل مرغ يا گاو و غذاي سرا هم ميتوني بدي كه اگه تنوع غذايي خوبي داشته باشه زود بزرگ ميشه .
    حقیقت گفت مرا برهنه بگذارید و پیرایه بر من مبندید زیرا من هیچگاه از برهنگی خود شرمسار نیستم....

سلام..
    بله این ها سازگار هستند.
    من ماهی هام : مولی- تایگر بارب -رزی بارب -بارب حلب- پنکوسی گیاهخوار -آروانا-پولی یا همون آذرخش-سیلور شارک.
    مولی ها مثل سگ از آروانا می ترسند اما از پولی نمی ترسند .ولی آروانا تا حالا که کاری بهشون نداشته.
    آروانا از پولی نمیترسه اونم همینطور.
    بارب های حلب که واسه خودشون یک شهری رو حریفن به همه ی ماهی ها اذیت می کنند حتی آروانا و پولی.
    آروانا در کل سازگاریش خوبه.اگه سیر باشه ماهی های کوچولو رو هم نمیخوره.
    اگه جواب دقیقتری در مورد نحوه غذا دادن و نوع غذا دادن به این دو نوع ماهی کسی میدونه مطرح کنه.!×!×!×

نام
    علی
    سلام..
    بله این ها سازگار هستند.
    من ماهی هام : مولی- تایگر بارب -رزی بارب -بارب حلب- پنکوسی گیاهخوار -آروانا-پولی یا همون آذرخش-سیلور شارک.
    مولی ها مثل سگ از آروانا می ترسند اما از پولی نمی ترسند .ولی آروانا تا حالا که کاری بهشون نداشته.
    آروانا از پولی نمیترسه اونم همینطور.
    بارب های حلب که واسه خودشون یک شهری رو حریفن به همه ی ماهی ها اذیت می کنند حتی آروانا و پولی.
    آروانا در کل سازگاریش خوبه.اگه سیر باشه ماهی های کوچولو رو هم نمیخوره.
    اگه جواب دقیقتری در مورد نحوه غذا دادن و نوع غذا دادن به این دو نوع ماهی کسی میدونه مطرح کنه.!×!×!×
    سلام
    میتونی به آروانا غذای زنده، دل و جگر، لوفک و انرژی بدی. اگه بهش غذای زنده یا دل و جگر بدی خیلی زود بزرگ میشه ولی به نظر من بهش لوفک و انرژی بدی بهتره چون اگه غذای زنده یا دل و جگر بهش بدی بیشتر وحشی و بدغذا میشه. من خود آروانا داشتم که فقط بهش دل یا ماهی زنده میدادم ولی آخرش پشیمون شدم چون خوردن که هیچ اصلا به لوفک و انرژی نگاه هم نمیکرد.
    درمورد پولی اطلاعات زیادی ندارم ولی فکر کنم اونم همینطوره
    راستی ممکنه آروانات حالا کاری به مولی و تایگر باربت نداشته باشه ولی بزرگتر که شد مطمئن باش اونا رو میخوره :x چون آروانا خیلی زیاد و زود بزرگ میشه 5*gh ولی مولی و تایگر بارب خیلی کم بزرگ میشن :)
    موفق باشی

با سلام. من 2تا سوروم +4تا پارت تو آکواریوم دارم. بهترین غذایی که میتونم بدم چیاس؟ میخوام تنوع غذاییشون زیاد باشه.مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-D
    با سلام. من 2تا سوروم +4تا پارت تو آکواریوم دارم. بهترین غذایی که میتونم بدم چیاس؟ میخوام تنوع غذاییشون زیاد باشه.مرسی
    سلام
    میتونی لوفاک،کرم قرمز،کرم فشرده،انرژی و آرتمیای فشرده بدی

صفحه 11 از 413 نخستنخست ... 9101112132161111 ... آخرینآخرین