صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 5131415
نمایش نتایج: از 141 به 142 از 142

نقل قول نوشته اصلی توسط izad نمایش پست ها
    بعید میدونم اخه درگیری فیزیکی چندانی نداشتن . توی همون موارد هم نره ماده رو دنبال میکرد و اون بیچاره ام فقط توی یه کوزه پناه میگرفت.
    بیماری خاصی چنین علائمی نداره؟
    اینم عکسش . قبلا یه هافمون فوق العاده زیبا بود
    ولی حالا....20170615_211352-jpg
    من ماهی این برکه ی کاشی...

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza.ag نمایش پست ها
    دوستان یه مشکلی هست اینکه ماهی نر من نسبت به نر های دیگه
    خیلی کم حباب میسازه کسی دلیلشو میدونه ?
    سلام.دوست عزیز وقتی ماهی نر اماده باشه خودش شروع به حباب سازی میکنه ولی شما باید شرایط محیط رو هم براش اماده کنی.تانک تکثیر باید جدا باشه دمای اب 28 درجه باشه تور تانک ملایم ویک پلاستیک به ابعاد 5در 5 رو اب قرار بده در ضمن چند روز اول چون اب تانک تازه هست ماهی اقدام به حباب سازی نمیکنه چون تو اب تازه حباب ها میترکه یک مقدار که اب کهنه بشه اقدام به حباب زنی میکنه.

- - - Updated - - -

دوست عزیز ماهی شما توسط ماهی ماده کتک خورده احتمالا جثه ماهی ماده بزرگتر از نر هست.
    این مشکل یکبار برای من هم پیش اومد که ماهی نرتوسط ماده کتک خورده بود تموم دم و باله نر ریخته بود ولی بعد از چند وقت دوباره سالم و سرحال شد.

- - - Updated - - -

[QUOTE=izad;415528]:ممنونم از راهنماییتون.
    چند وقت قبل براش یه نر هالفمون گرفتم (بدون در نظر گرفتن نژاد ماده)
    گذاشتمشون کنار هم و با یه شیشه جدا کردمشون.
    روز اول نره کلی خودش براش لوس میکرد:n184 . زیر یه تیکه نایلون حباب هم ساخت ولی یکی دو روز بعد که شیشه رو برداشتم یه کم با هم کلنجار رفتن و دیگه هر کدوم کز میکردن یه گوشه.
    بعدشم دم و باله نره شروع کرد به داغون شدن البته نه بخاطر درگیری فیزیکی ،نمیدونم چشه . جداشون کردم ولی نره به کل از ریخت افتاده خیلی دلم براش سوخت .
    اگه دوستان کمکم کنن ممنون میشم.
    دوست گرامی کلا گزاشتن شیشه بین ماهی نر یا ماده اشتباه هست و ایطوری درصد جفت شدن شون کم

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 5131415